Про бенефіціарних власників треба буде повідомити через 3 місяці після дати, яка ще не настала | ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
06.05.2020

Про бенефіціарних власників треба буде повідомити через 3 місяці після дати, яка ще не настала

28 квітня 2020 р. набрав чинності Закон № 361-IX, яким юридичних осіб, зареєстрованих до набрання ним чинності, зобов’язано подавати державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному цим Законом, та структуру власності протягом 3 місяців з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджена форма та зміст структури власності (п. 4 розд. Х «Прикінцеві та перехідні положення»).

Водночас зазначений акт все ще не прийнятий і невідомо коли буде. Таким чином, строк для розкриття юридичними особами відповідної інформації ще не почав свій перебіг.

Тому команда Lex перебудувала покроковий алгоритм Подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників від тієї дати, коли форму і зміст цих відомостей буде затверджено і коли у державних реєстраторів з’явиться право їх вимагати.

Леонід Лазебний

Поширити: