100 юридичних алгоритмів в арсеналі Lex - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
21.01.2020

100 юридичних алгоритмів в арсеналі Lex

Група експертів Lex завершила і помістила до системи першу сотню процедур – візуалізованих покрокових інструкцій для вирішення різноманітних юридичних проблем:

  • оскарження податкових повідомлень-рішень та інших рішень і дій фіскальних органів, інспекторів праці, державних виконавців, реєстраторів,
  • оформлення заявок на торгові марки, винаходи, корисні моделі та промислові зразки;
  • оформлення права власності на земельні ділянки, будови та спадкове майно;
  • реєстрація юридичних і фізичних осіб, місця проживання, інвалідності, лікарських засобів, суден, прав, зокрема на роботу іноземця, на користування місцем поховання,
  • відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок ДТП чи затоплення квартири, шкоди працівникові, зокрема в результаті нещасного випадку, шкоди, заподіяної медичною установою і ін.

Такі алгоритми, як проведення планових та позапланових податкових перевірок, обшук, затримання особи, адміністративний арешт майна, податкова застава, продаж майна банкрута, відчуження майна для суспільних потреб, заборона виїзду боржника за кордон і подібні розроблено за форматом, який дає змогу правникові в таких ситуаціях пересвідчитися в законності дій, вчинюваних органами контролю, нагляду і правозастосування, й не допустити порушення прав клієнта чи своїх прав.

Процедури викладено по кроках, де кожен крок містить гіперпосилання на чинні норми права, судові рішення чи інші процедури, що утворює цілісні інструкції як діяти, на що посилатися і чого очікувати в результаті своїх дій та дій (рішень) різних органів влади.

Перебільшенням було б твердити, що в арсеналі Lex вже є процедури на всі випадки життя, але редакція цього щиро прагне. На черзі – алгоритми дій у кримінальному провадженні з посиланнями на правові позиції Верховного Суду.

Поширити: