ActiveLex - 4 роки! - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
04.06.2021

ActiveLex – 4 роки!

У перший місяць літа компанії ActiveLex виповнюється 4 роки. Для багатьох цей вік здається «дитячим» – особливо у порівнянні з відомими на ринку України «старцями». Але за 4 роки команда ActiveLex багато встигла. Команда ActiveLex змогла ефективно адаптувати для українського ринка інноваційну інформаційно-аналітичну платформу для юристів LEX компанії Wolters Kluwer – ведучого світового постачальника правової інформації, програмного забезпечення та послуг для професіоналів. LEX було наповнено тільки найнеобхіднішою для українських правників інформацією: аналітикою, даними офіційних реєстрів, графічними схемами вирішення юридичних питань, довідковими та розрахунковими матеріалами.

У доповнення до LEX команда ActiveLex створила, підтримує та розвиває популярний новинний ресурс для юристів LexInform і магазин юридичної книги LexMart, а також ряд інших корисних і потрібних в роботі сучасного юриста ресурсів та інструментів.

Напередодні свого дня народження ActiveLex представляє новітню версію міжнародної платформи LEX та нову версію магазина юридичної книги LexMart.

У цей святковий для компанії червень ActiveLex пропонує своїм клієнтам і усій юридичній спільноті придбати доступ до нової версії інформаційно-аналітичної платформи LEX за старими цінами. При купівлі річних ліцензій до 25 червня діють ціни 2020 року.

Більше інформації про платформу LEX, а також можливість отримати безкоштовний демо-доступ – start.activelex.com

Поширити: