ActiveLex підготував подарунки до Дня адвокатури - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
09.12.2021

ActiveLex підготував подарунки до Дня адвокатури

Сучасна європейська юридична онлайн-платформа LEX постійно розвивається завдяки нашим клієнтам. Компанія ActiveLex дуже цінує  Вашу підтримку. Саме тому ми відкриваємо для Вас ще більше можливостей використовувати сучасні інструменти в повсякденній роботі.

Щоб максимально відповідати на запит наших клієнтів, команда LEX:

– Продовжує поповнювати свої бази судовою практикою. Лише за останні місяці на 30% збільшена кількість судових рішень, доступних в системі, був оптимізований механізм їхнього імпорту та опрацювання.

– Постійно оновлює “Довідник майбутнього адвоката” – збірник відповідей на питання Програми складання адвокатського кваліфікаційного іспиту. Усі відповіді на екзаменаційні питання містять гіперпосилання на чинні редакції відповідних законодавчих норм, а також на науково-практичні коментарі. Нещодавно у збірнику був сформований розділ VI «Кримінальне право».

– Розробила чат-боти в Viber і Telegram, які полегшують процес отримання або продовження строку дії ліцензії до платформи.

З нагоди Дня адвокатури, при купівлі ліцензії на 12, 18 або 24 місяці до онлайн-платформи Lex Ви отримуєте додаткову ліцензію на 1 рік безкоштовно! Акція діє до 19 грудня.

Онлайн-платформа LEX щиро вітає представників адвокатури з нагоди професійного свята! Ми бажаємо Вам успіхів і нових перемог! А команда ActiveLex й надалі розвиватиме свої продукти, щоб вони допомагали Вам досягати поставлених цілей!

З нами легко в законодавчому полі!

Поширити: