ActiveLex продовжує роботу і пропонує нові можливості - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
25.04.2022

ActiveLex продовжує роботу і пропонує нові можливості

Вже другий місяць народ України відважно протистоїть дикій та нічим невиправданій агресії. Нова реальність, в якій ми опинилися 24 лютого 2022 року, об’єднала всіх нас. Перед суспільством, бізнесом та юридичною спільнотою сьогодні постали такі питання, які ми навіть уявити не могли ще вчора. І ми разом шукаємо потрібні відповіді.

Команда ActiveLex продовжує розвивати в Україні європейську професійну онлайн-платформу для юристів та підприємців LEX.

На початку березня спільно з нашими європейськими партнерами з компанії Wolters Kluwer Poland ми представили онлайн-платформу, покликану допомогти польським та українським юристам, які дбають про українських біженців у Польщі. Одночасно на нашому інформаційному ресурсі для українських юристів LexInform та на провідному польському юридичному інформаційному сайті Prawo.pl було створено розділи «Порятунок у Польщі» та «Правова система Польщі – допомога українцям». Польські юристи, які займаються допомогою українським біженцям у Польщі, отримали доступ до інформаційної платформи LEX та допомогу нашої команди.

Починаючи з 24 лютого команда ActiveLex активно додає в систему шаблони документів, коментарі, процедури (графічні покрокові алгоритми вирішення конкретних юридичних проблем з шаблонами відповідних документів та посиланнями на чинні норми права), новини, які стали актуальними саме в рамках воєнного часу. Ми практично миттєво реагуємо на запити наших клієнтів, українських юристів, які сьогодні вирішують нові для них проблеми та завдання, які потребують зовсім інших інструментів та швидкості реакції.

І ми вже сьогодні думаємо про нову реальність, яка виникне у новій країні після нашої спільної Перемоги над ворогом. Ми усвідомлюємо, що важливість професії Адвокат стане набагато важливішою. Саме з цієї причини ми постійно актуалізуємо та робимо доступним наш новий онлайн-довідник LEX.Адвокатський іспит, що містить відповіді на питання усного іспиту та зразки процесуальних документів для письмового іспиту за Програмою складення адвокатського кваліфікаційного іспиту, затвердженою рішенням Ради адвокатів України.

Ми оновили та продовжуємо вдосконалювати онлайн-платформу для українських нотаріусів LEX.Нотаріус – інтерактивні збірки документів для щоденної роботи нотаріусів і реєстраторів, яка оновлюється у реальному часі.  У повоєнній Україні, яка перемогла, нотаріуси матимуть дуже багато роботи. І ми готові їх підтримати та допомогти.

LEX – це європейська система, яка є лідером на ринках багатьох європейських країн, де її успішно представляє мультинаціональна компанія Wolters Kluwer. Україна готується стати членом дружньої сім’ї європейських країн – країну буде прийнято до Євросоюзу вже в найближчому майбутньому. У цьому вже немає жодного сумніву. І ми вже готуємо європейську платформу LEX, яка природньо стане мостом до європейських принципів роботи юристів, порталом у світ європейського законодавства, одним із інструментів гармонізації української юридичної системи з європейською.

Ви можете безкоштовно ознайомитися з усіма нашими продуктами: Продукти та ресурси

Поширити: