Аеропорт «Бориспіль», корпорація «Богдан», «Knauf» та Lifecell: лідери обирають LEX - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
28.01.2022

Аеропорт «Бориспіль», корпорація «Богдан», «Knauf» та Lifecell: лідери обирають LEX

Здобути лідерство – складно. Утримувати його тривалий час – ще складніше. Потрібно оперативно та виважено приймати відповідальні рішення, досягати максимального результату у стислий строк, тримати руку на пульсі останніх змін в законодавстві, підвищувати ефективність, покращувати якість продукту та послуг. Словом, робити все, щоб бути на крок попереду конкурентів.

Аеропорт «Бориспіль» – найбільший аеропорт України, корпорація «Богдан» – провідна автомобілебудівна компанія, «Knauf» – потужний виробник будівельних матеріалів, Lifecell – популярний мобільний оператор. Усі ці компанії, безумовно, є лідерами. І хоча вони працюють в абсолютно різних галузях, їх об’єднує одне – вони розуміють сучасний тренд на провадження LegalTech-рішень і саме тому обрали для себе юридичну платформу LEX. Платформу, яка розроблена міжнародною корпорацією Wolters Kluwer, а значить є продуктом європейської якості. На ринку України інформаційно-юридичну платформу LEX представляє компанія ActiveLex.

ActiveLex пропонує юристам інноваційні рішення в галузі LegalTech для виконання щоденних завдань. Успіх платформи LEX пов’язаний з тим, що над створенням цього продуктом працювали і розробники, і експерти в галузі права і видавці юридичної літератури. При цьому  платформа LEX вдосконалюється щодня, адже орієнтується на користувачів, враховує їх відгуки та пропозиції. Саме завдяки користувачам платформа стає ще більш зручною та досконалою!

Юридична платформа LEX – це потужний інструмент, який скорочує час, необхідний на пошук, обробку та систематизацію інформації. Завдяки LEX ви завжди будете в курсі останніх змін в законодавстві, матиме доступ до судової практики та рішень Верховного Суду, отримаєте коментарі фахівців у галузі права з найактуальніших  питань.

В платформу інтегрована велика кількість інструментів, які спрощують роботу юристів. Це калькулятори, календарі та візуальні графічні процедури, тощо. 

Широкий функціонал платформи дозволяє перевірити контрагентів – дізнатися про їх фінансові показники, сплачені податки та судові справи, перевірити наявність компаній в санкційних списках.

Розробники ActiveLex постійно працюють над тим, аби використання платформи було якомога зручнішим – вдосконалюють пошукові алгоритми, покращують якість фільтрів та збільшують швидкість обробки інформації.

Надійність та стабільна робота платформи LEX підтверджена на практиці. Під час останньої кібератаки на держреєстри та бази даних, коли більшість з них не витримали удару, платформа LEX працювала без збоїв, надаючи користувачам усю необхідну інформацію.

Аеропорт «Бориспіль», корпорація «Богдан», «Knauf», Lifecell та ще понад 400 компаній вже обрали LEX. Станьте лідером і Ви!

Поширити: