Автоматизація дослідження правових питань - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
29.10.2019

Автоматизація дослідження правових питань

У версії 2.0 аналітично-інформаційної платформи Lex з’явився новий інструмент – «петля» пошуку, розроблений для спрощення роботи правника над юридичною проблемою та уникнення помилок під час пошуку і контролю нормативних актів, коментарів, фахових публікацій та інших потрібних матеріалів.

Модель нового інструменту зовні виглядає не складною: «знайти – зберегти – оновити», попри те, що в її основу закладено значний наробіток цілого гурту програмістів.

Отже, список пошуку на Lex тепер можна зберігати в «Портфелі» і він там автоматично оновлюватиметься. Тобто всі документи будуть у контрольному стані на момент входження користувача до системи.

За необхідності ранжувати накопичені матеріали за певними ознаками – значущості, новизни, виду – можна перейти від автоматичного до індивідуально порядку  визначеного їх розташування у «Портфелі», перетягуючи найважливіші до верхньої частини списку за допомогою функції druganddrop.

Документи, які вже один раз були переглянуті під час поточної сесії дослідження, підсвічуються кольором, аби до них не випадково не повертатися по кілька разів. Після виходу з систем підсвічування зникає.

Увесь список пошуку, якщо він не перевищує 250 документів (що складає близько 17 сторінок), тепер можна зберегти до .docx – файлу і ділитися ним, використовуючи функціонал «Портфеля».

Нова функція конкретизації пошуку дає змогу скоротити список документів, аби в ньому були показані тільки новинки за заданими критеріями пошуку, які з’явилися після попереднього сеансу роботи в програмі.

Отже, відтепер пошуковий апарат Lex невтомно працює, добираючи потрібні документи, і тоді, коли правник відпочиває.

Поширити: