Corporate Lawyer. Курс для корпоративных юристов - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
21.05.2019

Corporate Lawyer. Курс для корпоративных юристов

CORPORATE LAWYER – все, що потрібно знати корпоративному юристу, і навіть трохи більше!

  • Тільки почали кар’єру в юридичному відділі великої компанії і питань у вас більше, ніж відповідей?
  • Так багато роботи, що просто не встигаєте відстежити всі зміни в корпоративному законодавстві?
  • Чи збираєтеся брати участь в господарському процесі, але максимум, на що зараз здатні, так це скласти позовну заяву за шаблоном?

Якщо хоч щось зі списку про вас, то ласкаво просимо на CORPORATE LAWYER – 2-місячні курси, які проходять в онлайн-форматі. Повірте, буде цікаво!

CORPORATE LAWYER – це: 100% практичних рекомендацій + мінімум теоретичної бази – тільки те, що необхідно, і тільки те, що працює; 50 годин з кращими спікерами України – щовівторка та щочетверга з 19.00 до 21.00 по Києву; 9 навчальних модулів – онлайн або в записі. Пропонуємо ми щось нове? Ні! Всі зміни в законодавстві за 2018-19 роки знаходяться у вільному доступі, в інтернеті є методичні рекомендації з питань юридичного адміністрування в компанії, типові договори і шаблони позовних заяв. Здорово, якщо вам цього достатньо і у вас багато часу, щоб знайти всі голки в стозі сіна.

CORPORATE LAWYER – для тих, хто хоче більшого і розуміє, що час для юриста – на вагу золота. Це концентрований онлайн-курс, де ми зробили за вас усю рутинну роботу, доповнивши лекції секретами та порадами перевірених експертів.

Поширити: