Довідник майбутнього адвоката, який не застаріває - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
07.07.2021

Довідник майбутнього адвоката, який не застаріває

На аналітично-правовій платформі Lex почалося формування Довідника майбутнього адвоката – збірника відповідей на питання теоретичної частини Програми складення адвокатського кваліфікаційного іспиту.

Першим підключено розділ ХІ Програми – Сімейне право.

Головна його особливість – постійно актуальний стан, адже в текстах відповідей на екзаменаційні питання містяться посилання на чинні норми права.

Отже у порівнянні з друкованими виданнями для підготовки до іспитів, які частково втрачають актуальність після змін в законодавстві, що зараз надходять нестримним потоком, Довідник майбутнього адвоката на платформі Lex ніколи не застаріє.

Важливою перевагою підготовленого розділу «Сімейне право» є можливість переходити за гіперпосиланнями не лише до чинних норм права, а й до пов’язаних з ними коментарів статей Сімейного кодексу за академічним виданням «Сімейний кодекс України. Науково-практичний коментар», підготовленим колективом з понад сорока відомих науковців і практиків у видавництві «Юрінком Інтер».

Також серед пов’язаних документів до кожної статті кодексу чи закону, згаданої у відповіді на екзаменаційне питання, можна легко відсортувати всю пов’язану з нею судову практику, що наповнюється в реальному часі, зокрема і з правовими позиціями Верховного Суду.

Поширити: