Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
29.09.2022

Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі

Члени комітету АПУ з права міжнародної торгівлі візьмуть участь у панельній дискусії «Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі», яка відбудеться 29 вересня о 17.30  в рамках Громадського форуму Світової організації торгівлі у м. Женева.

Дванадцята Міністерська конференція СОТ підкреслила важливість короткострокових і довгострокових рішень щодо відсутності продовольчої безпеки. Світові продовольчі ринки переживають безпрецедентну кризу. Це результат цілого шторму давніх екологічних проблем, таких як зміна клімату, пандемія, яка триває третій рік, і перешкоди для українського експорту зерна, включаючи блокаду морських портів росією, руйнування інфраструктури росією та інші логістичні проблеми, що виникають через військову агресію росії проти України, і захисні заходи членів СОТ, такі як обмеження на експорт харчових продуктів. На цій сесії експерти обговорять роль СОТ, а також можливі рішення, такі як заходи сприяння торгівлі та інвестиціям та міжнародну допомогу. Які уроки можна винести з цієї ситуації на майбутнє? Захід організований за підтримки Постійного представництва України при міжнародних організаціях в Женеві.

Детальніше про Громадський Форум СОТ за посиланням

Учасники дискусії:

Томас Котьє, почесний професор права, старший науковий співробітник Інституту світової торгівлі Бернського університету;

Рамбод Бехбуді, GenevaTradeLaw.com, колишній торговий дипломат (Канада);

Марія-Христина Козій, членкиня Ради Комітету АПУ з права міжнародної торгівлі, колишня торгова представниця Постійного представництва України в Женеві.

Модераторка:

Наталія Галецька, кандидатка юридичних наук, викладачка Школи права УКУ, депутатка Львівської обласної ради, членкиня Комітету АПУ з права міжнародної торгівлі.

29 вересня 2022 р., зал F, штаб-квартира Світової організації торгівлі.

Поширити: