Гарячий період ділової активності - чудова нагода розширити можливості Вашого бізнесу - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
09.11.2021

Гарячий період ділової активності – чудова нагода розширити можливості Вашого бізнесу

Бізнес-сезон в самому розпалі. Саме час реалізовувати свої плани, втілювати в життя нові ідеї і проекти, розвиватися та вдосконалюватися. На жаль, часто перспективні ідеї тонуть під повсякденною рутиною – просто не вистачає часу їх опрацювати і впровадити в життя.

Щоб допомогти Вам заощадити час на пошук інформації, підготовку документів і вирішення юридичних питань, компанія ActiveLex пропонує професійні продукти для юристів та нотаріусів.

Аналітичні інструменти LEX і LEX.Нотаріус увібрали в себе усі переваги і провідні напрацювання найкращих продуктів всесвітньовідомої компанії Wolters Kluwer як з точки зору функціоналу, так і з точки зору зручності користування.

Продукти ActiveLex нададуть Вам та Вашому бізнесу низку переваг:

  • Зручно і централізовано шукати необхідну інформацію та нормативно-правові акти. Швидкість пошуку за допомогою продуктів ActiveLex в 100 разів перевищує швидкість роботи державних реєстрів!
  • Оперативно одержувати інформацію про зміни у законах і нормативно-правових актах, а також бути в курсі усіх останніх юридичних новин, практики Верховного суду, знайомитися з коментарями провідних фахівців-юристів з актуальних питань.
  • Визначати покрокову послідовність дій при вирішенні найпоширеніших юридичних питань: в базі продуктів ActiveLex є детальні інструкції для сотень кейсів з повним викладенням необхідних кроків та посиланнями на відповідні нормативно-правові акти.
  • Завжди мати під рукою необхідну інформації з актуальних саме для вас питань: широкі можливості персоналізації дозволяють створювати окремі досьє для кожного кейсу і зберігати в них всю пов’язану юридичну інформацію від окремих статей кодексів, до витримок з судової практики.
  • Швидко отримувати допомогу у користуванні продуктами ActiveLex від фахівців компанії.

А вивільнений час і заощаджені ресурси Ви зможете спрямувати на розвиток і реалізацію нових проектів!

Більше того, якщо Ви оформите підписку до платформи LEX на 12 місяців – Ви отримаєте додатково 6 місяців користування ресурсом безкоштовно!

Детальніше ознайомитися з умовами акції та спробувати усі переваги продуктів  ActiveLex ви можете на сайті компанії. Демо-доступ до платформи безкоштовний.

Поширити: