Графічні процедури в системі LEX – зручний інструмент для вирішення юридичних питань - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
21.12.2021

Графічні процедури в системі LEX – зручний інструмент для вирішення юридичних питань

У своїй практиці юристи постійно стикаються з новими викликами і необхідністю розбиратися у різноманітних питаннях. Щоб досягти успіху – в першу чергу необхідно правильно визначити послідовність кроків для кожного нового кейсу. Багато часу витрачається на те, щоб проаналізувати законодавство, нормативно-правову базу, практику, сформулювати правову позицію, правильно підготувати необхідні документи.

Зекономити Ваш час та зусилля допоможе система аналітичних інструментів для юридичної практики LEX від компанії ActiveLex!

Ми збираємо та аналізуємо юридичні практики з найширшого кола питань для того, щоб систематизувати їх і презентувати клієнтам у вигляді графічних візуальних процедур.

Графічні процедури в системі LEX – це зручно. Вони представлені у вигляді інтерактивних схем, на яких детально зображений кожен крок для вирішення сотень юридичних питань.

Графічні процедури в системі LEX – це інформативно. Кожен крок, представлений на схемі, супроводжується посиланнями на пов’язані нормативно-правові акти, що дозволяє швидко отримувати необхідну правову інформацію.

Графічні процедури в системі LEX – це актуально. Ми постійно відслідковуємо зміни до законодавства і нормативно-правових актів і вносимо відповідні коригування у схеми. Крім того, ми постійно оновлюємо і збільшуємо кількість процедура в системі відповідно до запитів наших клієнтів.

Що важливо, графічні процедури – це лише один з багатьох корисних інструментів в системі LEX. За допомогою LEX ви також можете швидко шукати судові рішення, закони, нормативно-правові акти та оперативно одержувати інформацію про їхнє оновлення, отримувати роз’яснення та коментарі експертів, а також актуальні юридичні новини.

А найкращою рекомендацією і оцінкою користі і ефективності наших продуктів команда ActiveLex вважає відгуки наших клієнтів:

«Продукти ActiveLex є одними з найкращих за функціональністю, а також за швидкістю пошуку і видачею результату з необхідними правовими позиціями. Це дуже в нагоді при браку часу і в цейтноті судового процесу. З його допомогою отримав кілька перемог в адміністративних і цивільних справах і сподіваюся на зростання їх кількості»

«Інструментарій LEX пристосований до пошуку й опрацювання документів для підготовки до судового розгляду: швидке орієнтування серед правових позицій, цитування, компілювання, редагування, форматування. Масив найважливіших для судових спорів нормативних актів споряджений науково-практичними коментарями та зразками процесуальних документів. Гарна робота!»

Ви можете отримати доступ до платформи LEX, придбавши ліцензію на сайті, або за допомогою чат-ботів в Viber або Telegram.

Спробувати усі переваги продуктів ActiveLex ви також можете оформивши безкоштовний демо-доступ до платформи LEX.

Поширити: