Інформація з державних баз та реєстрів доступна безкоштовно на платформі LEX - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
14.01.2022

Інформація з державних баз та реєстрів доступна безкоштовно на платформі LEX

Сьогодні робота багатьох людей та компаній ускладнена через те, що після хакерських атак доступ до багатьох державних сайтів заблокований. Зокрема не працює Єдиний державний реєстр судових рішень, не доступні і інші державні бази та ресурси, якими користуються юристи і інші спеціалісти у своїй повсякденній роботі.

Якщо Ви також зіштовхнулися з такою проблемою і шукаєте можливість її вирішити – пропонуємо скористатися платформою LEX. Вона працює стабільно, функціонал платформи доступний без обмежень.

Навіть якщо Ви не є підписником LEX, на час, поки державній ресурси не доступні, Ви можете отримати безкоштовний доступ до необхідної Вам інформації, зокрема, судових рішень, нормативно-правових актів та інших даних.

Отримати доступ до LEX дуже просто. Перейдіть за посиланням, оформіть запит і вже за кілька хвилин Ви зможете продовжити працювати у звичному режимі, маючи під рукою необхідні дані.

Принагідно Ви матимете змогу оцінити зручність роботи з платформою та можливості у пошуку необхідних документів, які вона надає.

Якщо у Вас виникнуть запитання стосовно роботи з платформою, Ви можете переглянути коротке навчальне відео, або звернутися до служби підтримки, яка відповість на усі Ваші запитання.

LEX – працює завжди.

Поширити: