Комітет АПУ з податкового та митного права запрошує взяти участь у засіданні, присвяченому актуальній судовій практиці - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
24.02.2022

Комітет АПУ з податкового та митного права запрошує взяти участь у засіданні, присвяченому актуальній судовій практиці

Комітет Асоціації правників України з податкового та митного права запрошує взяти участь у засіданні, присвяченому актуальній судовій практиці.

Захід відбудеться онлайн через платформу Zoom, 24 лютого з 16:00-17:30 год.

Реєстрація: https://uba.ua/ukr/events/4267/registration/

Питання до обговорення:

  • Короткий огляд ключових позицій Верховного Суду за 2021 рік;
  • Законність податкових перевірок під час дії «карантинного» мораторію;
  • Справи про порушення митних правил.

Модераторка: Тетяна Лисовець, Голова Комітету АПУ з податкового та митного права, старша партнерка Адвокатської компанії «Соколовський і партнери».

Спікери: Олег Кириєвський, керуючий партнер First Chair Legal, Андрій Реун, партнер LCF Law Group, адвокат, член ради Комітету АПУ з податкового та митного права, Роман Блажко, партнер ЮФ «Лекс’Юс», адвокат, член ради Комітету АПУ з податкового та митного права, Юлія Федосюк, керівниця податкової практики Ario Law Firm, членкиня ради Комітету АПУ з податкового та митного права.

З усіх питань щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: +380967677061 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua. Контактна особа – Кірілл Крамський.

Представників ЗМІ просимо звертатися за тел.: +380636731045 або пишіть на адресу: pr@uba.ua. Контактна особа – Лілія Небувайло.

Поширити: