Кримінальне провадження. Процесуальні документи захисту - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
03.05.2024

Кримінальне провадження. Процесуальні документи захисту

У видавництві «Прецедент» вийшла нова книга «Кримінальне провадження. Процесуальні документи захисту», яка вже доступна для придбання в інтернет-магазині «Юркнига». Посібник містить зразки процесуальних документів, що відповідають положенням чинного Кримінального процесуального кодексу України з урахуванням змін, спричинених уведенням воєнного стану. Документи охоплюють всі стадії кримінального процесу, починаючи від укладення договору з клієнтом та закінчуючи виконанням вироку.

Зокрема це скарги під час досудового розслідування на бездіяльність слідчого, прокурора щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР, неповернення тимчасово вилученого майна, нездійснення (відмову в здійсненні) інших процесуальних дій, клопотання про зупинення досудового розслідування, закриття кримінального провадження, застосування заходів безпеки, зміну порядку досудового розслідування, документи з оскарження рішень слідчого судді та інші.

Також запропоновано варіанти договорів про надання правничої допомоги в кримінальних провадженнях, угод про визнання винуватості та про примирення підозрюваного, обвинуваченого з потерпілим, зразки клопотань про зміну чи скасування запобіжного заходу, визнання доказів недопустимими, проведення експертизи, виклик експерта на допит у судовому засіданні, цивільні позови, апеляційні скарги на вироки судів, документи касаційного оскарження тощо.

Для адвокатів, викладачів і студентів вищих юридичних навчальних закладів.

Унікальність цього видавничого проекту полягає у тому, що всі документи, поміщені в збірнику «Кримінальне провадження. Процесуальні документи захисту» доступні в електронній формі з гіперпосиланнями до чинних норм законодавства на інформаційно-аналітичній платформі LEX.

Власники збірника мають 10% знижки на підписку до юридичної інформаційно-аналітичної плаформи LEX.

Інформація про те, як отримати Ваші 10% знижки – на сторінках книги. А саму книгу ви можете придбати вже сьогодні в інтернет-магазині “Юркнига”

Поширити: