Квиток на бізнес-форум для корпоративних юристів, фінансистів, адвокатів та бізнесу
Дедалі менше часу лишається до знакової бізнес-події весни — Kyiv Law&Trade Forum. Вперше будуть об’єднані професіонали всіх сфер та галузей, що супроводжують міжнародний бізнес та торгівлю. Ми створили майданчик для обговорення та дискусій щодо актуальних питань, обміну практичним досвідом та налагодження нових зв’язків. У рамках форуму, учасники можуть не тільки заслухати доповідь, а й поставити питання будь-якому спікеру. Саме ці дві риси є тим, що принципово вирізняє нас серед інших бізнес-подій в Україні.
Асоціація адвокатів України підготувала для Вас дайджест відповідей, що слід чекати від Kyiv Law&Trade Forum.
Що?
Бізнес-форум для провідних корпоративних юристів, фінансистів, адвокатів та підприємців. Це Ваш шанс віднайти кваліфіковані відповіді на будь-які питання щодо валютного регулювання, зовнішньоекономічної діяльності та її супроводу, трансфертного ціноутворення, міжнародної торгівлі та практики арбітражу, а також дізнатися про останні тенденції у податкових та митних спорах за участю іноземних компаній, — й це все в одному місці й з мінімальними витратами часу.
Де?
Київ, IQ Business Centre, вул. Болсуновська 13-15.
Коли?
15 травня 2019 року, з 9-00 до 18-00.
Про що будемо говорити?
Сесія 1 об’єднала експертів довкола головного питання – Чи є майбутнє для трейдінгу в Україні? На Вас чекає фахове обговорення та запальна дискусія за участю: заступника бізнес-омбудсмена Ярослава Грегірчака; керівника контрольно-правового департаменту Європейської Бізнес Асоціації Ярослави Савастєєвої; Генерального cекретаря Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), члена Світової ради МТП Володимира Михайлова; першого секретаря Управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України Дениса Михайлюка та представника Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Під час дискусійної панелі розглянемо питання залучення та захисту інвестицій, особливості ведення бізнесу в Україні та роботи з нерезидентами, застосування міжнародно-правових механізмів у діяльності та співпраці з Міжнародною торговою палатою.
Під час Сесії 2А поговоримо про зовнішньоекономічну діяльність та супровід міжнародної торгівлі. Серед спікерів: перший секретар Управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України Денис Михайлюк, який розповість про правовий супровід і забезпечення в міжнародній торгівлі; керівник проектів та програм Департаменту відкритих ринків Національного Банку України Емал Бахтарі з доповіддю про ключові новації нового валютного регулювання для зовнішньоекономічної діяльності; судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду з оцінкою останньої судової практики щодо митних спорів; а аналіз спорів у міжнародній торгівлі висвітлить представник Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду; адвокат, керуючий партнер ЮК «Правозахист Україна» Герман Тасліцький, що розповість про митний пост-аудит, як основну форму митного контролю; адвокат, старший юрист KPMG Law Ukraine Яна Базя окреслить проблематику визнання податкового кредиту імпортерів за тимчасовими митними деклараціями; а партнер корпоративної практики АО «Ctrl.law» Юлія Курило проллє світло на питання KYC та чому це здійснюють не тільки банки.
Окрім того, спікери поділяться власним досвідом та нададуть практичні рекомендації щодо укладання договорів при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності та обговорять нюанси ведення фінансових операцій з нерезидентами та звітності.
Питанням міжнародного арбітражу присвячена Сесія 2В. Серед тем: аналіз рішень інвестиційного арбітражу щодо оподаткування в аспекті захисту прав інвесторів у виступі адвоката, партнера IBC Legal Services Олексія Палія; оцінка радника Голови Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТППУ (ICAC) Ольги Костишиної проблем взаємодії міжнародного комерційного арбітражу із судами України; практичні поради від адвоката, партнера, керівника практики вирішення ІТ-спорів ETERNA Law Олександра Луговського та Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами щодо арешту майна та міжнародного розшуку; аналіз та оцінка меж втручання суду в міжнародний комерційний арбітраж від адвоката, міжнародного арбітра, третейського судді, експерта національного і міжнародного права й арбітражу Геннадія Пампухи; а також доповідь члена Президії та арбітр Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України (ІСАС) Тетяни Захарченко – що потрібно знати, щоб зробити арбітражне рішення ефективним.
Додатково на Вас чекає розгляд питань щодо ефективності та дійсності арбітражного застереження, практика виконання та визнання арбітражних рішень в Україні, а також рішень українських судів за кордоном.
В рамках Сесії 3А поговоримо про фінансові аспекти ведення зовнішньоекономічної діяльності. Серед спікерів: адвокат, керуючий партнер AMBER Corporation, Семен Ханін, з оцінкою впливу валютної лібералізації на бізнес; адвокат, партнер АО «Дмитрієва та партнери» Любов Скварко розповість про компанії-оболонки та нові правила здійснення інвестицій за кордон; засновник і керуючий партнер групи компаній «Сайвена Груп», директор АФ «Сайвена-Аудит», адвокат, сертифікований аудитор Олена Жукова оцінить перспективи та ризики імплементації Плану BEPS в Україні; а адвокат, директор юридичного департаменту «New Products Group» Олександр Петриченко поділиться секретами успішної побудови відносин та налагодження максимально ефективної співпраці між корпоративним юристом та адвокатом чи юридичною компанією.
Між іншим, розглянемо також питання контрольованих іноземних компаній, проблем та ризиків, що можуть виникнути під час імплементації Плану BEPS, подискутуємо про здійснення і захист інвестицій за кордоном та оцінимо вплив нових правил валютного контролю на міжнародний бізнес. Модератором обговорення та дискусії виступить юрист ЮК «Pavlenko Legal Group» – Дар’я Стадник.
Сесія 3В стане майданчиком для аналізу роботи з податковими органами та вирішення спорів, що виникають під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності. Поговоримо, зокрема, про таке: адвокат, керуючий партнер АО «Дмитрієва та партнери» Ольга Дмитрієва проаналізує судову практику оскарження податкових рішень щодо донарахування податків при репатріації доходів нерезидентам; суддя, Президент Міжнародної Фіскальної Асоціації (IFA Ukraine), Віце-Президент Всеукраїнської Асоціації Адміністративних Суддів Наталія Блажівська, розповість про останні тенденції судової практики вирішення податкових спорів з іноземним елементом та їх процесуальні особливості; адвокат, старший юрист KPMG Law Ukraine Наталія Мусієнко, в свою чергу, висвітлить судову практика в спорах щодо операцій з пов’язаними особами та звітів ТЦО; а суддівський погляд на цю категорію справ представить Голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Михайло Смокович.
Також в рамках Сесії 3В заплановано обговорення питань щодо звітності ТЦО та розробки стратегії ведення операцій з пов’язаними особами; надання практичних рекомендацій від Державної фіскальної служби України щодо контролю, перевірок та штрафів у трансфертному ціноутворенні.
Ми обіцяємо: буде фахово, корисно та цікаво.
Поспішайте з реєстрацією, адже кількість місць обмежена.
Дізнатися більше та зареэструватися на Kyiv Law&Trade Forum можна на нашому сайті: www.forum.uaa.org.ua