Lex 3.0: нові можливості пошуку відповідей на щоденні юридичні питання - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
10.03.2020

Lex 3.0: нові можливості пошуку відповідей на щоденні юридичні питання

У свіжій версії інформаційно-аналітичної платформи Lex, яка щойно набрала повної сили свого оновленого функціоналу, реалізовано найновіші можливості індексації для швидкого й безпомилкового пошуку правових актів, судових рішень, правової аналітики і юридичних інструментів.

Тепер пошуковий апарат Lex 3.0 не лише «розрізняє» назви усіх законів України як цілісні елементи, а також їх скорочені варіанти й абревіатури назв кодексів. Він уможливлює індексування понад 25 тисяч юридичних та інших термінів, найбільш уживаних в нормативних актах, договорах, процесуальних документах і судових рішеннях.

Окрім того, у версій Lex 3.0 з’явився новий розділ «Питання-відповіді», основу якого склав збірник “Невідкладна правнича допомога”, який нещодавно вийшов друком у найавторитетнішому юридичному видавництві – «Юрінком Інтер». Тут зібрано короткі коментарі щодо найбільш поширених питань з трудових, сімейних, земельних відносин, щодо відшкодування матеріальної і моральної шкоди, спадкування, звернення до суду  виконання судових рішень тощо.

Відтепер цей розділ постійно наповнюватиметься відповідями на питання, які ставить щоденна практика, в органічному поєднанні аналітичних інструментів Lex.

Поширити: