Lex 4.0 вже в дії! - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
09.10.2020

Lex 4.0 вже в дії!

Інтерактивна онлайн-система правової інформації Lex постійно вдосконалюється. Тепер у свіжому релізі з’явилися наступні нововведення:

– У переліку законодавчих актів відображається подія, пов’язана з конкретною редакцією, крім того, є посилання на документ, який вплинув на появу даної події.

– Одразу можна побачити, які судові рішення посилалися на конкретну статтю Кодексу при прийнятті або якими статтями та яких кодексів керувалися судді при винесенні того чи іншого рішення. Усі зв’язки забезпечені прямими посиланнями на зазначену норму права.

– У розділі «Пов’язані документи» для Нормативно-правових актів з’явився перелік документів, які послужили причиною введення в дію нових редакцій даного НПА та перелік документів, у які було внесено зміни на підставі даного НПА.

– Додано новий тип документів – «Офіціальні роз’яснення», якій містить два підрозділи: «Листи ДФС» (джерело – офіційний вебсайт державної фіскальної служби України) та «Податкові консультації» (джерело – Єдиний реєстр індивідуальних податкових консультацій).

– Також для зручності користувача у багатьох типах документів з’явилися прямі посилання на норми права, зазначені у тексті документа.

Нові опції вже у дії. Детальніше ознайомитися з нововведеннями найкраще прямо в Lex – ми надаємо 4 дні безкоштовного користування платформою. Відлік користування йде тільки з моменту активації. Гнучко, корисно, ефективно!

Спробуйте: start.activelex.com

Поширити: