Lex долає кризу разом з вами! - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
02.04.2020

Lex долає кризу разом з вами!

Вже досить тривалий період ситуація в країні і світі постійно підкидає юристам різноманітні виклики – це і неповернення кредитів, і невиконання взятих зобов’язань, спірні орендні взаємини та багато іншого.

Звичайно, основна мета юрбізнесу зараз – скорегувати свої процеси таким чином, щоб на жодному етапі не гальмувати свою роботу. І дуже добре, що завдяки інтернету ми маємо можливість за допомогою доступних онлайн-інструментів створювати свій комфортний офіс прямо удома.

Рекомендуємо звернути увагу на юридичного онлайн-помічника – інтерактивну платформу аналітичної інформації Lex. В її основі ви знайдете масу довідкової літератури з різних правових питань, більш ніж 4,5 млн судових рішень, актів і постанов, публікацій з правових проблем, всі шаблони процесуальних документів тощо. Користуючись Lex, юрист працюватиме максимальною зручно та з комфортом. Наприклад, ця система має у своєму арсеналі розгорнутий пошук юридичної інформації, вже адаптований до вимог юристів, що істотно заощаджує робочий час, а усі документи вже доступні для ознайомлення і скачування у форматах PDF та RTF.

На період карантину, при підключенні до піврічних і річних пакетів системи Lex, ми надаємо вам безкоштовний бонусний місяць. Тобто, за 1350 грн ви отримуєте можливість користуватися системою цілих 13 місяців!

Більше інформації: start.activelex.com

Джерело: «Протокол»

Поширити: