LEX – інструмент військового юриста - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
30.05.2024

LEX – інструмент військового юриста

Компанія ActiveLex оголошує про запуск нового інформаційно-аналітичного продукту – LEX.Військовий юрист. Новий програмний продукт створено на базі європейської юридичної платформи LEX в рамках спільного проекту «Військове право», який реалізує ActiveLex спільно з Міністерством оборони України.

Головна мета проєкту «Військове право» – надання українським військовим юристам доступу до сучасної інформаційно-аналітичної системи, що включає відомчі накази, інструкції і положення, затверджені Міністерством оборони та Генштабом, окремими армійськими підрозділами і формуваннями.

Проект покликаний надати юристам системи Міноборони та правникам, які захищають права військовослужбовців та членів їхніх сімей, зручний, надійний та сучасний інструмент для аналітичної роботи.

Більшість питань, що виникають у військових частин та військовослужбовців або їхніх родичів, насправді, врегульовано чинними нормативними актами. Однак значна кількість та мінливість документів, різноманіття  суб’єктів їх видання спричиняють ситуацію, за якої потенційні користувачі не знають про їх існування та не можуть їх знайти. Єдиної бази таких документів дотепер не існувало, через що було відсутнє послідовне правозастосування у військових частинах та траплялися випадки порушення прав військовослужбовців.

Інформаційно-аналітичний продукт LEX.Військовий юрист містить акти Міністерства оборони, Генштабу, окремих служб і військових формувань, всі нормативно-правові акти України з можливістю порівняння редакцій, рішення судів України з розгалуженою системою пошуку, правові позиції Верховного Суду, правові новини та аналіз змін законодавства, зразки процесуальних документів, графічні алгоритми вирішення юридичних та інших питань та багато інших корисних та потрібних інструментів та документів.

Проект «Військове право» започатковано спільно експертами Міністерства оборони та компанією Activelex саме для того, аби вирішити цю проблему і надати юристам єдиний зручний доступ за допомогою сучасних технологій до всього обширу документів, шаблонів, нормативно-правових актів, судової практики й інших матеріалів для роботи у сфері військового права.

Більш детально з продуктом LEX.Військовий юрист можна ознайомитись за посиланням

Поширити: