LEX.Нотаріус – новий електронний помічник для нотаріусів та реєстраторів - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
19.04.2021

LEX.Нотаріус – новий електронний помічник для нотаріусів та реєстраторів

У перший місяць роботи до електронного простору нотаріуса та реєстратора LEX.Нотаріус приєдналось понад 600 користувачів. Це досить висока цифра, як для нового продукту, яка свідчить про своєчасність та важливість запуску електронного простору розрахованого на конкретних спеціалістів, переконаний директор АctiveLex Володимир Іванов.

«Ми дуже цінуємо і вдячні за такий високий рівень довіри. Уже понад рік працює наш онлайн ресурс для юристів і ми отримували багато запитів від нотаріусів про створення окремого продукту для них. Швидкий ріст користувачів лише за перший місяць роботи цього простору свідчить що ми зробили вчасний, а головне якісний продукт», – відзначив Володимир Іванов.

LEX.Нотаріус містить всі нормативно-правові акти нотаріуса та реєстратора – у контрольному стані з можливістю зручно порівнювати редакції за всі часи, копіювати та компілювати з них документи для щоденної практики. Зразки та шаблони договорів, довіреностей, запитів, постанов та інших документів нотаріуса, споряджені гіперлінками до правових норм, якими визначаються їхні форма та зміст. Основні правові позиції Верховного Суду щодо визнання односторонніх правочинів недійсними та інші, які можуть знадобитися нотаріусу в складній ситуації.

Користувачі продукту Lex.Нотаріус у своїх відгуках відзначають легкість та зрозумілість роботи з програмою, щоденне оновлення інформації та широкий вибір шаблонів документів. На початку користування LEX.Нотаріус  фахівець отримує безкоштовний демо-доступ до продукту, щоб оцінити його роботу та переконатись у перевагах.

Компанія постійно на зв’язку зі своїми користувачами для отримання пропозицій щодо вдосконалення роботи LEX.Нотаріус.

Довідково:

ActiveLex — компанія, яка представляє в Україні платформу LEX (корпорації Wolters Kluwer).  В своїй роботі ActiveLex активно використовує міжнародний досвід та інноваційні технології.

Серед продуктів ActiveLex:

Поширити: