Міжнародна адвокація в умовах кризи - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
04.12.2020

Міжнародна адвокація в умовах кризи

Міжнародна адвокація – це один з основних інструментів, якими мають володіти правозахисник або правозахисниця на сьогоднішній день. Вміння правильно доносити, представляти інформацію у міжнародних правових інституціях та вчиняти тиск на політичних суб’єктів, які мають важелі впливу на світовому рівні та, взагалі, проводити якісну адвокаційну кампанію від початку і до кінця – ось що необхідно вміти будь-якому громадському діячу та громадській діячці для вирішення глобальних проблем з порушенням прав людини в своїй країні і не тільки. Але 2020 вносить свої корективи у звичний хід подій та повсякденні практики всіх, не виключенням стала робота громадського сектору. Цей рік приніс нам багато криз, які також сильно вплинули на те, як функціонують міжнародні правові та політичні інституції, а це значить, що змінились і підходи до взаємодії з ними. Бути свідомими цих змін – мати працюючі інструменти з перетворення цього світу на краще.

Мета тренінгу: надання практичних знань та навичок щодо адвокації, а також щодо специфіки роботи з міжнародними організаціями, які зараз знаходяться в кризі.

Що Ви дізнаєтесь на тренінгу?

  • Вступ до адвокації і дії на захист суспільних інтересів
  • Ведення громадських кампаній
  • Міжнародна система захисту прав людини та адвокація
  • Адвокація в системі ООН, ОБСЄ, Ради Європи та ЄС
  • Адвокаційні кампанії під час кризи

Дата: 4-5 грудня 2020 р.

Місце: тренінг відбуватиметься оффлайн в Київській області. Місце проведення та інші логістичні питання будуть повідомлені додатково відібраним учасникам/цям.

До участі в тренінгу запрошуються: правозахисники/-ці, активісти/-ки та інші представники/-ці громадського сектору на території України, які на постійній або тимчасовій основі професійно або у вільний від основної роботи час активно займаються правозахистом в будь-якій суспільно-важливій сфері життя

Участь у тренінгу безкоштовна, учасники/ці забезпечуються проживанням та харчуванням, також учасникам/цям з-поза меж Києва за наявності квитків відшкодовується вартість проїзду. Увага: відшкодовуватись буде лише проїзд автобусом або поїздом (плацкарт, купе, 2 клас Інтерсіті).

Для подачі заявки на участь у тренінгу необхідно заповнити гугл-анкету: https://forms.gle/SEZoCLqMRkmAoatv8

Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Поширити: