Ми працюємо заради майбутнього - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
30.05.2022

Ми працюємо заради майбутнього

Команда ActiveLex щоденно вдосконалює європейську онлайн-платформу для українських юристів LEX. Ми віримо у нашу спільну Перемогу, ми разом робимо все, щоб її наблизити!

Разом з нашими колегами з компанії Wolters Kluwer ми раді представити нову версію популярної європейської інформаційно-аналітичної онлайн-платформи для юристів LEX.

Ми продовжуємо підтримувати юристів в Україні та Польщі, які займаються вирішенням проблем українських тимчасово переміщених осіб. Для цього задіяні найпопулярніший у Польщі сайт для юристів Prawo.pl та популярний серед українських юристів сайт LexInform.

Також, відповідаючи на виклики сьогоднішнього дня, ми оперативно створили спеціальний інтерактивний довідник «Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси», кількість документів у якому вже перевищила 400 одиниць.

Серед них – закони, укази Президента України, постанови й розпорядження Кабінету Міністрів України, якими визначено засади мобілізації до війська, надання допомоги тимчасово переміщеним особам та особам, які опинилися в зоні бойових дій; уведено відповідальність за колабораціонізм, мародерство, підтримку й пропаганду дій держави-агресора; встановлено особливості трудових і земельних відносин, оподаткування, виконання господарських зобов’язань під час воєнного стану, і всі інші документи від самого першого дня воєнної агресії РФ проти України.

Ці матеріали оформлено окремим збірником «Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси» для полегшення пошуку потрібного нормативного акта за хронологічною ознакою або ключовими словами.

Окрім того збірник наповнюється посиланнями до найважливіших державних джерел офіційної інформації, роз’яснень та ресурсів допомоги громадянам.

Ознайомитись із змістом збірки «Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси» можна тут

Перед нашою країною стоять нові, небачені раніше виклики. Нашим громадянам, які постраждали від дій держави-агресора та результатів військових дій, потрібен захист та допомога. У тому числі – юридична. Важливість професії адвоката завтра буде неймовірно високою. Усвідомлюючи це, ми робимо все для того, щоб полегшити шлях до цього нового професійного ступеня тим юристам, які готові зробити цей крок. ActiveLex пропонує актуальну збірку відповідей на питання адвокатського іспиту «LEX.Адвокатський іспит». Збірник містить відповіді на питання усної частини та зразки процесуальних документів для письмової частини іспиту за Програмою складення адвокатського кваліфікаційного іспиту, затвердженою рішенням Ради адвокатів України від 21 вересня 2019 р. № 113.

Збірник має гіперпосилання до чинних норм законодавства, судової практики, зразки процесуальних документів, які оновлюються на платформі LEX щодня і тому збірник ніколи не застаріє на відміну від паперових носіїв інформації.

Для ознайомлення з продуктом є можливість отримати демо-доступ безкоштовно. Придбати «LEX.Адвокатський іспит» або оформити запит на демо-доступ можна на офіційному сайті продукту.

Ми працюємо заради майбутнього! Зустрічайте оновлений LEX

Поширити: