Мито на українські товари скасовано, але їх походження має бути підтверджено сертифікатом EUR.1 - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
22.06.2022

Мито на українські товари скасовано, але їх походження має бути підтверджено сертифікатом EUR.1

На аналітично-правовій платформі LEX оновлено збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси, до якого увійшли й офіційні роз’яснення з питань зовнішньоекономічної діяльності.

Зокрема, лист № 15/15-03/7/1855 «Про скасування Європейським Союзом мита на товари українського походження», яким Держмитслужба роз’яснила, що скасування ввізного мита на промислові товари походженням з України., призупинення застосування вхідних цін для фруктів та овочів, тарифних квот для сільгосппродукції, антидемпінгових мит на українські товари та глобальних захисних заходів щодо них, не усувають необхідності супроводжувати такі товари сертифікатом з перевезення товару EUR.1.

А згідно з листом Держмитслужби № 08-5/23-01/7/1950 при вирішені питання про звільнення від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість імпорту товарів суб’єктами господарювання, які зареєстровані платниками єдиного податку першої, другої та третьої груп, перевірка підстав отримання пільги відбувається в режимі онлайн по базах даних автоматично і від декларантів не вимагається жодних додаткових документів.

Всі свіжі надходженні – у Збірнику, який постійно наповнюється новими матеріалами і станом на 21 червня 2022 р. вже містить вже понад 600 актуальних документів, що надає можливість швидкого ефективного пошуку потрібного документа всередині цього масиву.

Поширити: