Найуспішніший продукт створюється користувачами. Система LEX оновлюється на ваш запит! - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
29.11.2021

Найуспішніший продукт створюється користувачами. Система LEX оновлюється на ваш запит!

Хто більше за все зацікавлений в простоті, зручності, відсутності «багів» у продукту? Не виробник, а саме користувач. Тому для компанії ActiveLex одним з головних пріоритетів є зворотній зв’язок з користувачами платформи. Саме заради вас, шановні користувачі, ми щодня вдосконалюємо наші продукти, працюємо над тим, аби вони ставали ще зручнішими, а робота з ними – ще комфортнішою.

І чергове оновлення системи аналітичних інструментів для юридичної практики LEX – яскравий приклад того, як разом з вами ми створюємо якісний, успішний продукт.

Ексклюзивно представляючи в Україні продукт Wolters Kluwer – одного зі світових лідерів на ринку технологічних рішень для юристів, ми завжди тримаємо «руку на пульсі», відслідковуємо світові тенденції. Це дозволяє нам не просто реагувати на запит наших клієнтів, але й перевершувати їхні очікування.

Звичайно ми розуміємо, що тим, хто працює з системою LEX, не хотілося б після кожного оновлення бачити перед собою повністю змінений інтерфейс, шукати, куди поділися звичні функції. Саме тому ми покращуємо точково, але системно, залишаючи інтерфейс та функціонал максимально зрозумілим. Більше того, ви можете навіть візуально не побачити змін, але точно побачите що платформа працює швидше, видає релевантну інформацію – саме ту, яка вам потрібна!

Отже які основі зміни отримала система LEX з нещодавнього оновлення:

  • Поліпшено інтерфейс користувача. Непомітні на перший погляд зміни зроблять Вашу роботу з системою ще зручнішою і інтуітивнішою.
  • Розширений пошук судових рішень став ще точнішим, а зв’язки судових рішень з нормативно-правовими актами відфільтровуються набагато краще. Розуміючи що і як шукають наші користувачі, ми налаштували систему під їхні потреби.
  • Алгоритми вирішення конкретних юридичних проблем також тепер працюють ще краще, при цьому для кожного алгоритму збережені шаблони відповідних документів та посилання на чинні норми права.
  • На 30% збільшена кількість судових рішень, доступних в системі. Це стало можливим завдяки оптимізації механізм імпорту та опрацювання судових рішень.
  • Система стала працювати набагато стійкіше завдяки виправленню окремих помилок.

ActiveLex й надалі ретельно вивчатиме досвід користувачів і працюватиме над тим, щоб наші продукти ставали кращими і зручнішим в роботі.

Ви можете спробувати усі переваги продуктів  ActiveLex на сайті компанії. Демо-доступ до платформи безкоштовний.

Поширити: