Нові зразки процесуальних документів захисту на правовій платформі LEX - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
19.01.2024

Нові зразки процесуальних документів захисту на правовій платформі LEX

На аналітично-правовій LEX платформі щойно відкрито доступ до 50-ти нових процесуальних документів захисту у кримінальному провадженні, розроблених адвокатом О. В. Кудрявцевим (Адвокатське бюро «Олександра Кудрявцева») на основі власної тривалої успішної практики захисту і представництва у кримінальних провадженнях.

Серед них клопотання про визнання недопустимими доказами протоколу огляду особипротоколу пред’явлення речей для впізнання, протоколів про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, протоколу огляду місця подіїакта наданих послуг, диску з відтворенням слідчого експерименту й інших доказів, клопотання про зміну запобіжного заходу з застави на особисте зобов’язання, з тримання під вартою на домашній арешт, а також клопотання  про виклик і допит свідків під час підготовки до судового розгляду, про повторне дослідження обставин, встановлених під час кримінального провадження, про повторне дослідження обставин в суді апеляційної інстанції і багато інших.

Включено зразки апеляційних скарг на вироки з підстав надмірної суворості, неправильної кваліфікації, у кримінальних провадженнях про хуліганство, збут психотропних речовин, шаблон зауважень захисника на протокол обшуку з усіх можливих підстав.

Уперше представлено промови захисника у справах про крадіжку, грабіж, порушення правил дорожнього руху, яким заподіяно тяжкі тілесні ушкодження.

Також оновлено та актуалізовано збірку LEX зі 100 процесуальних документів захисту у кримінальному провадженні, які давно здобули визнання серед праників та тих, хто готується складати адвокатський іспит.

Всі зразки процесуальних документів містять гіперпосилання до чинних норм законодавства  в системі LEX.

Поширити: