Новий інформаційно-аналітичний інструмент для адвокатів - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
22.02.2019

Новий інформаційно-аналітичний інструмент для адвокатів

20 лютого в HUB 4.0 відбулася презентація – запуск нового онлайн-ресурсу ActiveLex, який позиціонує себе як «Ідеальне робоче місце для адвоката».

Інформаційно-правова платформа об’єднує бази даних нормативних актів та судових рішень, а також коментарі кодексів, наукові й практичні публікації у формі монографій, статей з фахових юридичних часописів та професійної преси, як друкованої, так і онлайн.

Серед авторів (яких близько 1000) більшість науковці і практики, які співпрацюють з видавництвом «Юрінком Інтер» – ключовим контент-партнером ActiveLex, а також власна юридична редакція, що вже опублікувала понад 200 коментарів судових рішень та кілька тисяч правових новин.

Інший (технологічний) партнер стартапу – один із трьох світових лідерів у бізнесі правової інформації Wolters Kluwer, завдяки якому платформу наповнено робочими інструментами опрацювання, порівняння та компілювання текстів юридичних документів на будь-який випадок.

«Широкі можливості персоналізації інтерфейсу дають змогу не лише максимально ефективно й швидко знаходити та аналітично обробляти потрібну юридичну інформацію, якою вже наповнено і далі наповнюється система ActiveLex. Система дозволяє створювати необмежену кількість вікон на робочому столі для збирання й контролю документів, «розкладати» їх по віртуальних шухлядах, додавати до календаря, помічати нагадуваннями…», – зазначив  у вітальному слові директор ресурсу Володимир Іванов.

Володимир Іванов

Учасники зустрічі поставили цілу низку запитань в ході обговорення функціоналу платформи, часом несподіваних:

  • чи не порушує адвокатську таємницю поміщення записів і документів у вбудований органайзер,
  • чи не варто передбачити офлайн-можливості на випадок користування системою в місцях, позбавлених інтернет-покриття,
  • чи оновлюватимуться шаблони правових документів в унісон із законодавчими змінами,
  • чи доопрацьовуватимуться схеми вирішення різних правових проблем разом із «коливаннями» судової практики та згаданих уже нормативних змін;
  • чим інтерфейс такий зручний, що звабить відмовитися від звичних джерел правової інформації і перейти на АктивЛекс?

На деякі зі згаданих і інші запитань відповіли представники ActiveLex, кілька відповідей знайшли разом, а решту – залишили практиці.

Випробувати інформаційно-правову правова платформу ActiveLex поки що можна безкоштовно, зареєструвавшись за цим посиланням

Надалі вартість передплати на місяць складатиме 450 грн.

Поширити: