Новий коментар Цивільного процесуального кодексу 2021 - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
25.01.2021

Новий коментар Цивільного процесуального кодексу 2021

У добірці коментарів на аналітично-правові платформі Lex з’явився Науково-практичний коментар ЦПК, який щойно випустив друком лідер українського юридичного книговидання – видавництво «Юрінком Інтер».

Цей ґрунтовний твір під загальною редакцією професора  Неллі Голубєвої увінчав майже дворічну працю авторського колективу 30-ти відомих процесуалістів з Одеської юридичної академії і Київського національного університету, суддів та адвокатів, серед яких академік Роман Майданик, професори Ірина Венедіктова та Ігор Андронов, інші знані спеціалісти в галузі цивільного процесу.

Тлумачення положень ЦПК наведено з урахуванням судової практики за період від часу набрання чинності новою редакцією Кодексу 15 грудня 2017 р. і до початку 2021 р., зокрема правових позицій Верховного Суду, практики і висновків Європейського суду з прав людини, а також постанов Пленуму Верховного Суду України і спеціалізованих судів, які не втратили своєї актуальності й дотепер.

Всі матеріали, використані для аналізу норм ЦПК, містять гіперпосилання до джерел, зокрема судових рішень і норм законодавства, що робить коментар незамінним інструментом для швидкого розв’язання складних питань під час підготовки і розгляду цивільних справ.

Замовити доступ до платформи можна за посиланням

Поширити: