Новий Порядок оформлення страхових виплат у разі захворювання медпрацівників на COVID-19 - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
15.07.2020

Новий Порядок оформлення страхових виплат у разі захворювання медпрацівників на COVID-19

З моменту набрання чинності постановою КМУ від 17 червня 2020 р. № 498, якою затверджено Порядок здійснення страхових виплат у разі захворювання або смерті медичних працівників у зв’язку з інфікуванням COVID-19 та визначення їх розмірів, оформити страхові виплати медпрацівникам стало значно простіше.

На аналітично-правовій платформі Lex розміщено покроковий алгоритм Оформлення страхових виплат у разі захворювання або смерті медичного працівника у зв’язку з інфікуванням COVID-19 з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Нагадаємо, що питання відшкодування шкоди медпрацівнику у разі інфікування COVID-19 під час виконання обов’язків докладно розглядалося в ході організованого командою Lex вебінару за участю заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, відомого адвоката Павла Луцюка.

Також не втратили своєї актуальності й процедури оформлення хронічного професійного захворювання та гострого професійного захворювання, якщо шкода, заподіяна інфікуванням медпрацівника, не мала наслідком тривалу втрату працездатності, інвалідність чи смерть.

Леонід Лазебний

Поширити: