Новий продукт від ActiveLex - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
10.02.2022

Новий продукт від ActiveLex

Практично кожен юрист прагне стати адвокатом – домогтися визнання того професійного рівня, який дає право здійснювати захист та представництво в суді. Для цього треба скласти непростий кваліфікаційний іспит.

Готуючись до його складення, правники наражаються на проблему: навіть порівняно «свіжі» посібники з підготовки до іспиту виявляються застарілими через стрімкі зміни законодавства. Перевіряти актуальність кожної згаданої в них правової норми доволі складно і дуже довго.

ActiveLex взявся допомогти всім, хто готується до складення іспиту та наступної адвокатської праці, й розробила нові продукти Lex.Адвокат і Lex.Aдвокатський іспит, які  усувають проблему раз і назавжди.

Наша команда щоденно відслідковує законодавчі зміни і завжди знає найсвіжіші правові позиції Верховного Суду. Тому вирішила трансформувати свої напрацювання у зручний, а головне – завжди актуальний електронний збірник відповідей на питання усного іспиту та зразків процесуальних документів для письмового іспиту за Програмою складення адвокатського кваліфікаційного іспиту.

Переваги збірника:

  • незмінний актуальний стан, адже в текстах відповідей на екзаменаційні питання містяться гіперпосилання до чинних норм права в системі LEX з усіма змінами від часу їхнього ухвалення;
  • легкий доступ до пов’язаної судової практики, включаючи правові позиції Верховного Суду, яка оновлюється щодня;
  • можливість глибшого ознайомлення з матеріалом – науково-практичними коментарями пов’язаних статей законодавства, публікаціями у фаховій пресі, новинами, які доступні через гіперпосилання прямо в текстах відповідей на питання;
  • зручне скачування зразків документів та можливість переходу до правових норм, які в них згадані;
  • необмежені можливості для роботи – працювати зі збірником можна в будь-якому місці, де є Інтернет, на будь-якому гаджеті.

Відповіді на питання підготовлені редакцією ActiveLex із залученням матеріалів понад 200 провідних дослідників і викладачів права, практикуючих правників. Вони будуть корисні не лише для підготовки до адвокатського іспиту, а й у повсякденній юридичній практиці.

Ви можете обрати той формат збірника, який найбільше відповідає Вашим потребам. Lex.Адвокатський іспит містить відповіді на питання  письмової та усної частини іспиту.

А обравши Lex.Адвокат – Ви отримаєте доступ до повної версії платформи LEX і до всього функціоналу продукту Lex.Адвокатський іспит.

Ознайомитися з новими продуктами ActiveLex можна у режимі безкоштовного демо-доступу за посиланням. Також ви маєте можливість оформити ліцензію на Lex.Адвокатський іспит або Lex.Адвокат на 1, 3, 6 або 12 місяців.

Поширити: