Новинка! Скретч-карти правової впевненості LEX! - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
26.12.2020

Новинка! Скретч-карти правової впевненості LEX!

Справжні цінності живуть вічно, попри мінливість часів!

Інноваційна аналітично-правова платформа LEX розвивається з турботою про кожного передплатника з його особливими, винятковими професійними вимогами.

Часи турбулетності тривають, але завжди залишається те, що хочеться зберегти, – комфорт, зручність, естетику якісних речей та надійні практичні знання.

Скретч-карти LEX – це нове компактне рішення доступу до аналітичного програмного правового продукту. Вперше з’явилася можливість придбати доступ до платформи LEX в кількох популярних Інтернет-крамницях.

Читати друковані книги і друковані журнали – цінність для багатьох наших користувачів. Скретч-карти на передплату LEX – це можливість бути вірними своїм цінностям.

Скретч-карта дає змогу звернутися до платформи в зручний час із будь-якої точки безмежного Інтернет-простору, коли доводиться миттєво перемикатися з комп’ютера на смартфон, аби вирішити нагальні правові питання.

Скретч-карта на передплату LEX – чудовий подарунок колезі, партнеру, клієнту і вияв дружньої турботи. З її допомогою у вільну хвилинку будь-коли, маючи Інтернет, можна миттєво отримати відповіді на свої юридичні запитання. Правова упевненість і поінформованість від LEX – практичний інструмент для комфортної праці.

Можна обрати карту на 1 місяць, 3 місяці, 6 чи 12 місяців.

Разом з ключами доступу користувач отримує швидкі інноваційні правові рішення, над якими команда розробників та юристів LEX працює щоденно, не зважаючи на свята, вихідні та форс-мажори, сприймаючи ризики як нові виклики для ефективних рішень.

Деталі

Поширити: