Обов’язкова евакуація та кінець оборонної співпраці з Білоруссю - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
08.08.2022

Обов’язкова евакуація та кінець оборонної співпраці з Білоруссю

На аналітично-правовій платформі LEX оновлено збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Зокрема, серед нових надходжень – дві постанови КМУ щодо Білорусі: № 853 від 29 липня 2022 р. «Про денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Білорусь про судноплавство внутрішніми водними шляхами»  та № 858 від 2 серпня 2022 р. «Про припинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про виробничу і науково-технічну кооперацію підприємств і організацій оборонних галузей промисловості». Ними припинено не лише річкове судноплавство, а й будь-яке оборонне співробітництво з РБ.

Указом  Президента України № 545/2022 від 1 серпня 2022 р. «Про внесення змін до Положення про проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами без громадянства» зокрема встановлено, що під час дії особливого періоду для військовослужбовців за їхнім бажанням строк проходження військової служби за новим контрактом може бути продовжено на строк від 1 до 10 років, але не більше ніж до досягнення граничного віку перебування на військовій службі.

Нещодавнім Розпорядженням КМУ від 2 серпня 2022 р.  № 679-р «Про проведення обов’язкової евакуації населення Донецької області» визначено, що донеччан евакуюють у безпечні райони Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей.

Всі свіжі надходженні – у Збірнику, який постійно наповнюється новими матеріалами і станом на 08 серпня 2022 р. вже містить вже понад 700 актуальних документів, що надає можливість швидкого ефективного пошуку потрібного документа всередині цього масиву.

Поширити: