Онлайн-помічник юриста Lex удосконалено! - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
06.10.2020

Онлайн-помічник юриста Lex удосконалено!

Час не стоїть на місці, змінюється увесь світ – багатофункціональна інтерактивна платформа правової інформації Lex теж невпинно змінюється на краще, адже ціла команда досвідчених розробників постійно працює над її подальшим удосконаленням.

Відтепер у новому релізі користувачів вже очікують наступні корисні оновлення:

1) 3ручний онлайн-простір, який кожен юрист створює саме для себе.

2) Відтепер усі статті, частини статей та пункти кодексів містять прямі гіперпосилання на наявні у системі судові рішення, у яких вони приймали участь.

 

3) Уведено новий тип документів – індивідуальні податкові консультації.

4) Додана дуже необхідна опція – новий тип документів «Офіційні роз’яснення», якій містить індивідуальні податкові консультації з гіперпосиланням на джерела від офіційного вебсайта державної фіскальної служби України.

5) За для зручності правників у багатьох типах документів тепер присутні прямі гіперпосилання на норми права, зазначені у тексті документа.

Таким чином, використовуючи інтерактивну систему правової інформації Lex, юридичні працівники зможуть заощадити ще більш свого цінного робочого часу, адже дуже своєчасні внутрішні гіперпосилання допоможуть їм швидше обробити величезну кількість матеріалів.

Якщо ти юрист сучасності та давно маєш за мету створити свій ідеальний онлайн-офіс – не зволікай та випробуй зручний інноваційний онлайн-інструментарій у дії, адже нововведення вже почали активно працювати: start.activelex.com

Джерело: Юридична Газета

Поширити: