Оновлення у збірнику COVID-навігатор - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
06.05.2021

Оновлення у збірнику COVID-навігатор

Державні компенсації на випадок ускладнень після вакцинації від COVID-19, зміни до Порядку надання допомоги застрахованим на період протиепідемічних заходів та інші нормативно-правові акти, що набрали чинності в другій половині квітня уже на аналітичній платформі Lex та порталі правових новин Lexinform.

Зокрема, у збірнику з’явилось посилання на постанову КМУ від 14.04.2021 № 367, яка вносить зміни до п. 8 Порядку надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів. ДПС не лише має передавати Пенсійному фонду перелік страхувальників – платників ЄСВ в регіонах, де обмежено економічну діяльність, а й  включати інформацію про підрозділи таких платників, об’єкти оподаткування або об’єкти, які пов’язані з оподаткуванням, або об’єкти, через які провадиться діяльність, розташовані в таких регіонах.

На випадок ускладнень після вакцинації від COVID-19 постановою КМУ від 31.03.2021 № 371 передбачено різні варіанти компенсаціївід 300-кратного розміру прожиткового мінімуму у випадку встановлення інвалідності III групи до 750-кратного в разі смерті особи вакцинованого.

Містяться у COVID-навігатор чергові змін до постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236: у «червоних» зонах дозволено торгівлю добривами. Заборонено в’їзд в Україну прибулим з Індії іноземцям та особам без громадянства.

Розпорядженням КМУ від 14.04.2021 № 338-р затверджено План заходів щодо підтримки осіб з інвалідністю на період дії карантину.

Також у збірнику вже міститься розпорядження Кабміну від 21.04.2021 № 345-р про залучення позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку для «Екстреного реагування на COVID-19 та вакцинацію в Україні».

COVID-навігатор – це збірник нормативно-правових актів, які ухвалені від початку пандемії. Зручний та простий у користуванні сервіс регулярно оновлюється та наповнюється новими матеріалами. Тут легко можна віднайти усі необхідні процедурні рішення: покрокові алгоритми дій в різних проблемних ситуаціях, спричинених карантином та іншими протиепідемічними обмеженнями, з посиланнями на нормативно-правові акти, отримати готові шаблони документів для оформлення.

Поширити: