Платформа LEX – вичерпна інформація завжди під рукою - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
05.01.2022

Платформа LEX – вичерпна інформація завжди під рукою

Один з викликів, який щодня стоїть перед юристами – необхідність швидко реагувати на будь-яку ситуацію і знаходити відповіді на пов’язані з нею питання. Звичайно, знати все неможливо. Тому перемагає той, хто може швидше за інших знайти необхідні дані, опрацювати їх і сформулювати відповідну правову позицію.

Користувачі платформи LEX знають: для них знайти інформацію з будь-якого питання завжди просто. Адже LEX – це не просто пошукова система, яка видає масив інформації за ключовими словами. Команда ActiveLex надає Вам набір інструментів, за допомогою яких можна не лише дуже точно налаштувати пошуковий запит, а й провести поглиблений пошук у знайдених результатах.

До того ж, можливості платформи LEX не обмежуються пошуком. Вона містить низку інших інструментів, які є надзвичайно корисними для будь-якого юриста:

  • Питання і відповіді. В цьому розділі Ви можете знайти необхідну інформацію для вирішення великої кількості типових кейсів. «Хто визначає місце проживання дитини», «Яким є порядок звільнення працівників за скороченням штатів», «Які строки сплати плати за землю», – відповіді на ці та сотні інших питань завжди будуть у Вас під рукою.
  • Зразки та інструменти. Тут Ви знайдете чинні шаблони сотень документів: від акту виконання робіт, до апеляційної скарги на ухвалу про зупинення провадження у справі. Також в цьому розділі є зручні калькулятори процесуальних строків, відпусток, пені та інших виплат.
  • Резюме, коментарі, словники. За допомогою інформації з цих розділів Ви зможете швидко розібратися в будь-якому питанні: знайти юридично коректне визначення специфічних термінів, дізнатися розміри податків і зборів, вивчити коментарі провідних юристів до норм законодавства, прочитати правові позиції Верховного Суду.

Ви завжди можете бути певні, що отримуєте в LEX максимально повну і актуальну інформацію, адже команда ActiveLex постійно працює над тим, щоб розширювати джерела баз даних платформи.

Всі документи надходять до платформи LEX виключно з офіційних джерел: Єдиний державний реєстр судових рішень, Верховна Рада України, Державна податкова служба України, міністерства та відомства. Інформація на платформі оновлюється відповідно до надходжень у вказаних базах. Оновлення відбуваються кілька разів на добу.

А крім того, для зручності користувачів, в системі LEX є також графічні візуальні процедури, представлені у вигляді інтерактивних схем, на яких детально зображений кожен крок для вирішення сотень юридичних питань.

Ви можете отримати доступ до платформи LEX, придбавши ліцензію на сайті, або за допомогою чат-ботів в Viber або Telegram. А до зимових свят ми підготували подарунок: при купівлі ліцензії до онлайн-платформи LEX на строк від 1 року, Ви отримаєте ще одну ліцензію на користування платформою строком на 12 місяців у подарунок!

Спробувати усі переваги продуктів  ActiveLex Ви також можете оформивши безкоштовний демо-доступ до платформи LEX.

Поширити: