Письмовий адвокатський іспит з Lex - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
28.11.2019

Письмовий адвокатський іспит з Lex

Нова добірка матеріалів, які покликані допомогти у складанні письмового кваліфікаційного іспиту, була додана до Lex- інформаційно-правової системи.

Матеріали представлені у вигляді довідників, що складаються на основі профільних процесуальних документів. Їх вивчення допоможе отримати всю необхідну інформацію для складання адвокатського іспиту. Загальна кількість довідників у системі Lex складає 177, серед яких представлені класифікатори світових валют, переліки митниць, товарів і послуг та ін. В списках можна легко знайти потрібну для користувача інформацію, натиснувши на гіперссилку.

На що орієнтована програма?

Відомо, що письмовий іспит складається з кількох розділів. З першими трьома допоможе впоратись програма. Саме тут можно знайти правила складання таких документів як:

  1. цивільних процесуальних.
  2. господарських процесуальних та адміністративних процесуальних.
  3. кримінальних процесуальних та процесуальних щодо адміністративних правопорушень.

Користування довідником інтуїтивно-зрозуміле. Для цього в системі потрібно відшукати необхідний Довідник, серед списку Ресурсів. Нижче на малюнкові можно побачити наглядно де саме потрібно шукати.

Зображення №1: пошук необхідної інформації в системі Lex

Ще один зручний інструмент допоможе здійснити пошук за назвою. Принцип його роботи схожий на той, що використовують усі люди, користуючись інтернетом. На зображенні нижче представлено віконце, в яке треба вводити пошуковий запит.

Зображення №2: пошукова система в Lex

Подальші дії зрозумілі — обираємо сред документів ті, що вам необхідні. Саме вони можуть зустрітися на іспиті. На малюнку №3 зображено як виглядає документ.

Зображення №3: зразок документу для підготовки до кваліфікаційного іспиту

Для користувачів Lex немає необхідності використовувати додаткові джерела. Тут можна знайти необхідну інформацію в зручному вигляді. До того ж, 66 документів входять до іспиту, в той час як в системі наразі міститься 289 документів, що необхідні для здійснення якісної та ефективної юридичної практики.

Зображення №4: зразки процесуальних документів в системі Lex

Доступ до програми платний, проте є і тестовий режим start.activelex.com

Джерело: «Протокол»

Поширити: