Ризики при купівлі-продажу компанії - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
27.01.2021

Ризики при купівлі-продажу компанії

Колеги, запрошуємо Вас на нову онлайн-подію, яку проводимо у партнерстві з Адвокатським Об’єднанням «Капустін і Партнери» 27 січня 2021 о 14 00. Тема зустрічі: “Ризики при купівлі-продажу компанії”

Доповідач – Наталія Блага, керівник напрямку реєстрації бізнесу, 7 років у сфері державної реєстрації, Партнер Адвокатського Об’єднання “Капустін і Партнери”.

Ключові питання вебінару:

  • Можливі проблеми в процедурі купівлі-продажу компанії;
  • Методи їх виявлення, попередження.

Участь безкоштовна.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3stVSLl

Якщо Ви вже маєте запитання на запропоновану тему, будь ласка, залишайте їх у формі реєстрації або у Вас буде нагода задати питання під час вебінару.

Посилання із запрошенням до веб-кімнати буде надіслано зареєстрованим учасникам в день онлайн-заходу.

До зустрічі на вебінарі!

Адвокатське об’єднання Капустін і Партнери – це бізнес-рішення, які дають результат. Основна спеціалізація – юридичний супровід бізнесу. Адвокати “Капустін і Партнери” протягом 16 років допомагають бізнесу вирішувати найскладніші завдання в короткі терміни. Симбіоз багаторічного досвіду і нестандартних підходів до вирішення завдань дають перевагу.

Компанія ActiveLex представляє онлайн-платформу для юристів Lex. Постійно проводить серію вебінарів на актуальні правові питання. Кожне питання вебінару можна широко розглянути на аналітично-правовій платформі Lex. В арсеналі користувача: зручний пошук, юридична документація, офіційні і достовірні джерела, практичні процедури, зразки еталонних документів.

Поширити: