Сезон подарунків від LEX - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
28.12.2022

Сезон подарунків від LEX

Останній тиждень цього року вже у розпалі. Вибір багатьох сьогодні – не аналізувати настрій напередодні свят та не підбивати підсумки. Не той рік і не той час. Кожен із нас тримає свій фронт, і ми розуміємо, що роботи багато і ще більше її буде попереду – після нашої Перемоги.

Бути працюючою українською компанією за часів повномасштабної війни – це означає – бути сміливим і готовим допомогти у будь-який спосіб, триматися разом, бути креативним, знаходити вихід навіть там, де “темрява”, завжди бути готовим адаптуватися до найскладніших умов, не зупиняючи при цьому роботу.

Платформа LEX акумулює офіційні джерела інформації, професійні спеціалізовані інструменти та матеріали. Щодня ми стикаємося з перешкодами та труднощами у роботі з даними та інформацією. Але розуміння того, що це потрібно вам, надає нам нових сил.

Ми хочемо підтримати вас у ці неймовірно складні часи. Тому ми продовжуємо умови акційної пропозиції для юристів та адвокатів – ви можете придбати доступ до платформи LEX зі знижкою до 50%.

В акції приймають участь пакети LEX.Юрист та LEX.Адвокат. Ви маєте обрати зручний період для використання та оформити запит.

Придбати доступ до платформи Ви можете самостійно онлайн. Ця опція доступна для фізичних та юридичних осіб. Самостійна оплата онлайн додає Вам 5% знижки, таким чином, вартість Вашої ліцензії буде ще нижче.

Зробити оплату Ви можете також через наші боти:
LEX.Юрист  –  Viber або Telegram.
LEX.Адвокат – Viber або Telegram.

Пропозиція діє до 09.01 включно.

Також, в акції враховано послугу “Відкладений старт”, яка дає змогу скористатися акційними умовами щодо придбання доступу до платформи, але Ви можете відкласти старт Вашої роботи до зручної дати.

Найвигідніші ціни для роботи з платформою діють лише цього тижня! Забезпечте себе онлайн-помічником для роботи в прийдешньому році з економією в 50%!

Працюйте із задоволенням та продуктивно на шляху до нашої Перемоги! Працювати наполегливо та ефективно – це саме те, що хочеться сьогодні подарувати самому собі. І це те, що так зараз необхідно у боротьбі заради світлого майбутнього нашої країни.

Слава Україні!

Поширити: