Скоріше повернутися до звичного життя допоможуть інструменти дистанційної роботи - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
20.03.2020

Скоріше повернутися до звичного життя допоможуть інструменти дистанційної роботи

Цілком реальний і простий спосіб якнайскоріше повернутися до нормального ритму життя – поки-що усім дистанційно працювати з дому. Для цього зараз щодень з’являються нові онлайн-інструменти дистанційної праці. Одна з них – інтерактивна платформа правової інформації Lex. Ця професійна онлайн-система обладнана розгорнутим пошуком, адаптованим до потреб і вимог правників з різних галузей. Вона об’єднує усі нормативні акти і більш ніж 4 мільйони найважливіших рішень апеляційних і вищих судів, тисячі різних довідників та шаблонів юридичних документів.

Lex радикально спрощує виконання щоденної юридичної рутини та допомагає вивільнити  дорогоцінний час для вирішення дійсно значущих питань. А ще – тут ви можете складати до безлічі віртуальних шухлядок все, що раніше складали в робочі столи у своєму офісі.

Більше того – купуючи ліцензію Lex, ви автоматично допомагаєте тим, хто потребує цього найбільше. З кожної передплати компанія ActiveLex відраховує 15% вартості ліцензії на рахунок Чернівецької обласної клінічної лікарні, де у даний момент знаходяться на лікуванні пацієнти, хворі на коронавірус CoVID-19.

Будьмо разом! Гуртом впораємося з новим викликом і опануємо сучасні онлайн-інструменти.

 

Поширити: