Сто шаблонів договорів: типових і нетипових - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
17.02.2020

Сто шаблонів договорів: типових і нетипових

Сьогодні завдяки спеціалізованим програмам і сервісам у працівників юриспруденції існують прекрасні можливості для планування та оптимізації своєї діяльності. На юридичному онлайн-ресурсі Lex нормативно-правові акти та інші документи вже структуровані і систематизовані, а прямі гіперпосилання за цими матеріалами істотно спрощують юристам пошук потрібних документів.

Згадайте новину: 100 юридичних алгоритмів вже на платформі Lex!

Наприклад, серед зразків юридичних шаблонів договорів широко представлені найбільш популярні типові договори про постачання комунальних послуг, енергії, тепла, води, газу до індивідуальних і колективних споживачів у багатоквартирних будинках і приватному секторі, включно з договорами про реструктуризацію заборгованості з їх оплати. Також значний обсяг складають договори оренди торгових місць, водних об’єктів, майнових комплексів, захисних споруд цивільного захисту, іншого нерухомого майна. Не забуті й шаблони, що стосуються в основному цивільних правовідносин, – договори про поділ чи виділ майна, довічне утримання чи утримання одного з подружжя, договори позик і позичок, іпотечні та спадкові й багато інших.

Згадайте новину: Сучасна правова енциклопедія, яка завжди під рукою

Тепер, завдяки інформаційно-аналітичному ресурсу Lex, де усі зразки договорів «прив’язані» гіперлінками до норм права, якими визначається їхній зміст, можна обійти досить тривалу фазу пошуку потрібних шаблонів.

Замовити демо-доступ до системи https://start.activelex.com/

Джерело: «Протокол»

Поширити: