TAX & BUSINESS CONFERENCE 2021 - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
24.05.2021

TAX & BUSINESS CONFERENCE 2021

13-14 травня 2021 року в Києві пройшла Міжнародна податкова бізнес конференція “TAX & BUSINESS CONFERENCE 2021”. Конференція була організована сучасною платформою ділових комунікацій “BCA EVENTS” разом з Академією консалтингового бізнесу. Перший день був присвячен важливим питанням українського законодавства, другий – світовим тенденціям.

Ця бізнес подія об’єднала як молодих, так і професійних юристів, адвокатів, аудиторів, бухгалтерів, представників бізнесу та державних службовців, які представили свій унікальний контент, задали нові тренди та постійно формують культуру податкового права в Україні.

До складу компаній-партнерів, що підтримали проєкт увійшли  Integrites, як генеральний партнер, а також  кращі юридичні та аудиторські компанії України: Tomash Consulting, Avidbiz, Nazali Tax & Legal, Audit-Invest та їх професійні спікери.

Вікторія Фоменко – партнер та керівник практики податкового та митного права міжнародної юридичної фірми “Integrites” провела змістовну панельну дискусію на тему “Бізнес в умовах деофшоризації”. Під час дискусії учасники конференції обговорювали питання податку на репатріацію та його практичні аспекти застосування, правові проблеми практичного застосування кроків BEPS та наслідки деофшоризації для українського бізнесу

На конференції було зосереджено увагу на актуальні теми сьогодення у податковій сфері в рамках українського законодавства, наприклад, одноразове (спеціальне) декларування фізичних осіб, нові шляхи податкової оптимізації в сучасних умовах, актуальні зміни у регулюванні діяльності ФОП, напрямки інвестування в нових умовах, як створити свій бізнес на Кіпрі, міжнародне трактування правил КІК. Саме про усі ці важливі речі розповіли представники юридичних компаній: “GOLAW”, “WinnerLex”, “Аксьонова та партнери”, “GOOD LEGAL SOLUTIONS (GLS)” Law Company, “International Consulting Group” (ICG), “ESQUIRES”, “Intax Group”.

Кожен учасник конференції пройшов кваліфіковану підготовку, отримав нові знання у податковому законодавстві та використав можливість поспілкуватись з експертами та наставниками. Також, учасники отримали безліч подарунків від наших партнерів-спонсорів: “Юридична книга” – три сертифікати на купівлю книг номіналом 500, 1000 та 1500 гривень, “Activelex” – ліцензія до онлайн-платформи юриста Lex строком на 3 місяці, “SUPPORT.UA” – ключ на 3 місяці до сервісу розширеної гарантії для домашньої техніки та електроніки кожному учаснику, “Будівельний журнал” – 10 подарункових сертифікатів на річну підписку 2021, “Andreas Moskin” – сертифікат номіналом 1000 та 3000 гривень, “BCA.education” – 3 сертифікати на купівлю курсу “Tax Law” зі знижкою 20%, 30% та 50%, “Youcontrol” – сертифікат з ліцензією на місяць, “Work.ua” – сертифікат на розміщення безкоштовних вакансій. Спонсором проєкту з доставки якісної питної води виступила “Моршинська”.

До конференції приєдналась компанія “Dsnews.ua”, як медіапартнер, їх завданням є оперативний аналіз подій в політичному, економічному та міжнародному полі, їх вплив на розвиток української економіки, а також Юридичний інтернет-ресурс “Протокол”, InVenture, як інвестиційний портал, EASE об’єднання ІТ і інноваційних компаній та PricewaterhouseCoopers(PwC).

Варто відзначити також інші компанії, що допомагали з реалізацією Міжнародної податкової конференції 2021 для правників України, а саме: незалежний український портал “Realt.ua”, Асоціація Українських Банків, Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів, “ІСС Ukraine”, “ONESIDE”, журнал “Prof Build”,  “А1 Консалтинг”, “MGI PSP Audit”, Рада інституційних реформ.

В ці дні на конференції виступило  понад 40 спікерів, експертів своєї галузі, серед яких: Сергій Фурса – український фінансист, експерт в області економіки, заступник директора ТОВ “Dragon Capital”, Олександр Борняков – заступник Міністра цифрової трансформації України з питань розвитку IT, Артем Ковбель – партнер “Crowe Erfolge”, Владислав Савченко – президент Європейської асоціації програмної інженерії (EASE), Данило Глоба  – заступник директора “YouControl” з правових питань, Анна Вінниченко – керуючий партнер Адвокатського об’єднання “WinnerLex”, Олена Жукова – засновниця та керуюча партнерка “Saivena Group”, Олександр Кучеренко – засновник і голова аналітичного центру “Рада інституційних реформ”, Микола Мішин – керівник практики трансфертного ціноутворення “А1 Сonsulting”, Дмитро Сирко – старший партнер АО ”LEGARD”, Андрій Забловський – керівник Секретаріату Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Олександр Ковтонюк – CEO, “INTAX GROUP”, Дмитро Олексієнко – віцепрезидент з питань оподаткування, обліку та аудиту, Микита Полатайко – керівник IT практики “AEQUO Law Firm”, Андрій Длигач –  засновник та CEO “Advanter Group”, Віталій Дишловий – директор Департаменту маркетингу об’єктів приватизації, Фонд державного майна України, Опанас Карлін – керівник практики захисту бізнесу та кримінального права “White Collar Crime”, Наталья Радченко – керівник юридичного департаменту “Legal House Poland”, Ігор Баранецький Радник – керівник відділу з економічних питань Посольство України в Республіці Польща, Догуш Гюльпинар – Партнер в NAZALI Tax &Legal, Apollon Nicholas Athanasiades – Company: NOA CIRCLE LTD”.

“BCA EVENTS” своєю Міжнародною податковою бізнес конференцією відкрила низьку офлайн заходів в цьму році. Ми плануємо і надалі продовжувати організовувати івенти з якісним нетворкінгом, що спрямовані на формування бізнес-спільноти. Слідкуйте за актуальними подіями на сайті https://www.bca.education//, а також у соцмережах та на YouTube каналі платформи:

Поширити: