Технології для юриста є ключем до професійного майбутнього - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
25.04.2019

Технології для юриста є ключем до професійного майбутнього

Wolters Kluwer Legal & Regulatory оприлюднило новий звіт про дослідження, що узагальнює глобальні зміни в юридичній професії, спричинені наростаючим впливом сучасних технологій

Водночас із піднесенням інформаційної складності юридичної праці, зростанням вимогливості клієнтів і переформатуванням ринків, професійні правники звертаються до цифрових технологій, аби досягти кращих результатів, чи й просто втриматися «на плаву». Згідно з результатами опитування юристів, проведеного Wolters Kluwer Legal & Regulatory, не всі вони опановують нові технології в однаковому темпі, і ті, що встигають скоріше, мають значні переваги, зокрема отримують вищі прибутки і простіше пристосовуються до неминучих змін.

“Після багатьох років дискусій про трансформацію юридичного сектора – як, що, і коли станеться – немає сумнівів, що глобальне майбуття права швидко наближається, і що технологія є ключовою силою змін”, – підсумувала дослідження Стейсі Кейвуд (Stacey Caywood), Генеральний директор Wolters Kluwer Legal & Regulatory. – “Фахові правники дедалі частіше звертаються до доступних і ефективних технологій, які допомагають їм досягти кращих результатів і запропонувати більш високу цінність завдяки пошуковим та аналітичним інструментам, а також істотно підвищити продуктивність”.

Опитування збуло зосереджене на трьох основних сферах. Адвокати мали оцінити поточний стан справ та визначити майбутні пріоритети, зокрема, що потрібно аби бути готовими до майбутнього в таких сферах:

  • інструменти та технології;
  • потреби та очікування клієнтів;
  • організація і креатив.

По цих питаннях силами Wolters Kluwer Legal & Regulatory проведено опитування 700 юристів з Європи та США. Виявлено значні відмінності між тими організаціями, які вже технологічно оптимізують діяльність, тими, що збираються інвестувати в нові технології (технологічні лідери), і тими, що використовують технології обмежено і лише планують їх ширше впроваджувати (перехідні організації).

Більш детально – на сайті Wolters Kluwer

Система аналітичних інструментів для адвокатської практики ActiveLex використовує технологічну платформу Wolters Kluwer, адаптовану для України.

Wolters Kluwer – провідна глобальна компанія на інформаційному ринку:

  • Історія починається з 1836 року
  • Успішно працює в понад 180 країнах
  • 19 000 співробітників
  • Інформаційними продуктами користуються 93% компаній зі списку Fortune 500, 100% юридичних та бухгалтерських фірм в США та 90% банків у світі

87% загального доходу компанії – цифрові продукти (решта – друковані видання).

Поширити: