VІІ Форум з конкурсного права - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
19.11.2021

VІІ Форум з конкурсного права

Асоціація правників України запрошує на VІІ Форум з конкурсного права, який відбудеться 19 листопада 2021 року у Radisson Blu Hotel та в онлайні. Захід проводиться за підтримки Проекту ЄС «ПРАВО-Justice».

Форум традиційно буде присвячено трьом основним аспектам конкурсного процесу: стягненню, банкрутству та реструктуризації. Під час професійної дискусії обговоримо все, що відбулося значного за останній рік у нашій сфері, проаналізуємо напрацьовану практику та побудуємо плани і прогнози на майбутнє.

Серед доповідачів та учасників форуму очікуються представники Міністерства юстиції України та банківської спільноти, народні депутати України, судді, арбітражні керуючі та приватні виконавці, керівники профільних юридичних фірм і адвокатських об’єднань.

В рамках форуму традиційно пройде нагородження найкращих персоналій і команд сфери, кого (у відкритому онлайн-режимі!) оберете саме Ви – учасники форуму.

У фокусі обговорення:

  • Банкрутство. Реформа, яка ніколи не закінчується
  • Аналіз практики
  • Лебідь, Рак і Щука. Учасники провадження у справі про банкрутство: хто ж кермує процедурою?
  • НААКУ 2 роки! Перші підсумки & плани
  • Брейн-ринг між командами арбітражних керуючих, банків і приватних виконавців.

Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова: https://bit.ly/3q3XCMw

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48 або електронною поштою: conference@uba.ua

Контактна особа – Тетяна Осауленко

Поширити: