X Податковий форум - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
26.11.2021

X Податковий форум

Асоціація правників України запрошує взяти участь у X Податковому форумі, який цього разу відбудеться 26 листопада 2021 року у готелі Radisson BLU (вул.Ярославів Вал, 22, м.Київ).

Оподаткування — одна з найбільш чутливих тем для бізнесу. З огляду на глобальні світові тренди, реформу податкової служби, законодавство, що часто змінюється, бізнес повинен бути готовим до всіх новацій.

Податковий форум АПУ – це діалог між бізнесом і владою, обмін думками та поглядами, розгляд важливих питань сфери оподаткування. Окрім цього, це ще чудовий майданчик, де можна гарно та продуктивно провести час разом з колегами, поділитися досвідом та знайти корисні знайомства.

У програмі:

  • Інтерв’ю з Головою Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Панельна дискусія. Податкова прозорість
  • Case study: що робити коли дії законодавця та/чи чиновника не узгоджуються з інтересами суспільства/Конституцією/законами
  • Експертне обговорення. Оподаткування в нових індустріях (гральний бізнес, ІТ)
  • Розмова із суддями.

Участь у форумі стане корисною для широкого кола юристів, податкових адвокатів, фінансових менеджерів, діяльність яких тим чи іншим чином пов’язана із податковим і митним правом та відповідними судовими спорами.

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова

Програма наповнюється за посиланням

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей співпраці звертайтесь за тел.: +380 (96) 742-71-07, e-mail: kpyshchyk@uba.ua. Контактна особа – Катерина Пищик

Поширити: