Як швидко відновити робочий ритм після відпустки ще й отримати додаткові бонуси? - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
20.08.2021

Як швидко відновити робочий ритм після відпустки ще й отримати додаткові бонуси?

Час плине швидко. Яскравий і запальний серпень, який багато хто провів у відпустках, готується поступитися місцем серйозному вересню – початку нового бізнес-сезону.

Швидко стартувати після відпочинку та приємних подорожей важко. Тим більше, що кількість та складність задач постійно зростають. Тому варто заздалегідь потурбуватись про легкий вихід із відпустки, щоб швидко відновити робочий ритм і з перших днів працювати максимально ефективно.

Щоб надати таку можливість своїм клієнтам, «АктивЛекс» не гаяв часу цим спекотним літом й оновив платформу. Вдосконалена версія стала ще більш гнучкою, зручною і функціональною. Це справді ефективний онлайн-помічник, що дасть змогу пришвидшити робочі процеси й спростити рутину.

Плавно підштовхнути робочий настрій до оптимального режиму вам допоможе вигідна пропозиція. Умови прості: оплата ліцензії на рік користування платформою до 31 серпня – це ще +3 місяці додаткового доступу. Приємний бонус, що стане у пригоді з перших вересневих днів.

Запросіть демо доступ до онлайн-сервісу для юристів і подивіться, що змінилось у функціоналі. Ви будете приємно вражені новими можливостями!

Новачкам освоїтись та встановити зручні налаштування згідно з індивідуальними потребами допоможуть фахові консультанти.

Відпустки завершились, час повертатись до справ! Докладні умови отримання додаткових бонусів на офіційній сторінці платформи.

Сезон відпусток закінчується. Сезон бонусів від  LEX розпочинається!

Джерело: Юридична Газета

Поширити: