Як стати партнером LEX та заробляти на продажах платформи - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
12.01.2023

Як стати партнером LEX та заробляти на продажах платформи

Щоб бути успішним, правнику завжди тримати руку на пульсі усіх змін та бути корисним клієнту. Команда спеціалістів з США провела дослідження, щоб вияснити, чи може робот замінити юриста. І так, це можливо частково. Проте йдеться про автоматизацію праці, яка здатна допомогти правнику швидше та якісніше виконувати свою роботу. Вона дозволяє пришвидшити робочі процеси, що, своєю чергою, дозволяє підвищити вартість години роботи, а також звільняє додатковий час на потрібні справи.

Наша онлайн-платформа для юристів LEX містить велику базу даних нормативно-правових актів, документів, відповіді на правничі питання, схеми вирішення складних ситуацій, новини, шаблони документів, розгорнуті коментарі провідних фахівців, калькулятор для розрахунку штрафів й індексацій. Тільки уявіть — це 100 млн документів.

Ми любимо реальні цифри і факти, тому запустили партнерську програму. Як працює? Все просто! Ви ділитеся з колегами інформацією про нас, вони підключаються, а ми нараховуємо вам відсоток від продажу.

Що потрібно?

– Працювати офіційно як ФОП або юридична особа.

Зареєструватися в програмі та отримати унікальне посилання з ідентифікатором. Ним ви будете ділитися з аудиторією. Можете розмістити його на власному сайті, сторінках у соцмережах, поділитися з друзями і колегами.

Переходи за вашим посиланням і оплата замовлень відслідковуються автоматично. Як тільки система одержує повідомлення про оплату, ви отримуєте 30% від суми замовлення.

Щоб вивести кошти, вам потрібно мати не менше 1 тисячі гривень на рахунку та замовити виплату. Її ви отримаєте на вказаний розрахунковий рахунок. Виплати здійснюються двічі на тиждень – у середу та п’ятницю.

Автоматизація перетворюється з інновації у сфері права в новий стандарт професії. За прогнозами аналітиків, ринок юридичних ІТ-технологій буде і надалі зростати у геометричній прогресії – на 4% щорічно до 2027 року включно. Тому зекономивши час на пошуку, юрист звільняє його для професійного росту.

Чому ж не скористатися такою можливістю? Долучайтеся до нашої програми, отримуйте вигоду та допомагайте розвивати юридичну сферу в Україні.

Поширити: