Більше можливостей на старті року від ActiveLex! Акцію продовжено! - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
17.01.2022

Більше можливостей на старті року від ActiveLex! Акцію продовжено!

Команда ActiveLex кожного дня працює над тим, щоб користувачі платформи LEX отримали більше можливостей. І через зворотній зв’язок з клієнтами ми знаємо, що вони цінують таку політику компанії.

Під можливостями ми розуміємо не лише функціонал платформи, який постійно розвивається, щоб відповідати вимогам користувачів. Можливості – це і індивідуальний підхід до кожного клієнта, і запуск нових продуктів, і багато іншого.

Сьогодні ActiveLex дарує як діючим, так і потенційним клієнтам додатковий час. Ми продовжили дію нашої новорічної акції. Тож до 31 січня ви ще маєте можливість нею скористатися!

Придбавши ліцензію на LEX на 12, 18 або 24 місяці, Ви отримаєте у подарунок ще 1 рік користування платформою, який можна оформити не лише на себе, а й на помічника, або колегу! Старт ліцензії Ви можете відкласти до потрібної дати.

Також нагадуємо про можливість придбати юридичну літературу за найнижчими цінами в нашому онлайн-магазині юридичної літератури LexMart. Розрахуватися за покупку можна карткою програми єПідтримка. Витратіть 1000 грн на нашому новорічному розпродажі та зробіть подарунки собі або колегам!

Команда ActiveLex вітає Вас зі святами і бажає підкорення нових вершин у 2022 році!

Поширити: