День юриста в Україні - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
06.10.2022

День юриста в Україні

Шановні колеги!

Прийміть наші привітання з прийдешнім професійним святом – Днем юриста!

Платформа Lex сьогодні стала дійсно вашим онлайн-помічником. В моменти кібератак робота Lex була у нагоді всім правникам, які лишилися доступу до державних ресурсів. З моменту початку війни ми також не зупиняли свою діяльність, реагуючи на запити та потреби наших клієнтів та усіх, хто звертався за допомогою.

Ресурс поповнився спеціалізованим збірником «Воєнний стан» та також відкрив окремий розділ, присвячений правовим позиціям ЄСПЛ.

Країна перебуває у стані війни, і саме вирішення проблем, пов’язаних із війною та її наслідками для наших співгромадян, є основою роботи українського юриста. Захист прав військовослужбовців та волонтерів, майнові суперечки, питання спадщини, розлучення – це далеко неповний перелік завдань, які стоять сьогодні перед юристами, адвокатами, нотаріусами, суддями. Платформа, яка може адаптуватися під любий запит сучасного юриста, здійснювати якісний та швидкий пошук серед мільйонів документів, насправді є вже необхідним повсякденним інструментом у 21 столітті. Але ж інтелектуальну роботу правника ніхто не замінить.

День юриста – велика подія на професійному фронті. Ми зичимо вам, дорогі панове юристи, здоров’я, злагоди, благополуччя, з’єднання родин і повернення тих, хто обороняє наше майбутне.

До професійного свята ми зробили знижки – 50%  для перших 100 підписників оновленої платформи – півроку за півціни. В акції приймають участь ліцензії на 6 місяців.

Lex.Юрист на 6 місяців всього за 1680 грн!

Отримати доступ до платформи LEX ви можете придбавши ліцензію на сайті, або за допомогою чат-ботів в Viber або Telegram.

Ми працюємо для вас.

Разом, крок за кроком наближати Перемогу – наша спільна мета.

Зі святом вас, панове юристи! Все буде Україна!

Поширити: