Медіація - сучасний спосіб вирішення конфліктів у бізнесі і не тільки - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
16.03.2022

Медіація – сучасний спосіб вирішення конфліктів у бізнесі і не тільки

Колеги, 16 березня о 14:00 запрошуємо вас на онлайн-подію, де обговоримо питання останніх змін в законодавстві, тенденції і практику в сфері медіації.

Доповідачі:

Aнна Душкова – тренерка, адвокатка, випускниця програми “Адвокат майбутнього”, медіаторка, сімейна медіаторка Ліги Медіаторів України, членкиня Асоціації Сімейних Медіаторів України, медіаторка Одеської приватної школи та ліцею «Мрія», випускниця програми Німецької Громадянської Служби Миру (forum ZFD) «Ефективні комунікації на основі ненасильницького спілкування», експертка Громадської організації “Поруч” та проекту “Школа Миру”, авторка та співавторка навчальних курсів, програм та тренінгів, засновниця власного Кабінету медіації у м.Одесі.

Марія Прокопчук – тренерка, адвокатка, випускниця програми “Адвокат майбутнього”, сімейна медіаторка Ліги Медіаторів України, членкиня Асоціації Сімейних Медіаторів України, експертка Громадської організації “Поруч” та проекту “Школа Миру”, авторка та співавторка навчальних курсів, програм та тренінгів.

Участь безкоштовна.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3t3m28N

Якщо Ви вже маєте запитання на запропоновану тему, будь ласка, залишайте їх у формі реєстрації або у Вас буде нагода задати питання під час вебінару.

Посилання із запрошенням до веб-кімнати буде надіслано зареєстрованим учасникам в день онлайн-заходу.

Вебінар також буде мати трансляцію на нашому YouTube-каналі.

До зустрічі на вебінарі!

Поширити: