Новорічна акція від ActiveLex триває! Встигніть порадувати колег та друзів! - ActiveLex
Передплатили Lex? Вхід в Lex
10.01.2022

Новорічна акція від ActiveLex триває! Встигніть порадувати колег та друзів!

Новий рік та Різдво – час радувати один одного і втілювати бажання. А команда ActiveLex завжди дослухається до своїх користувачів. Саме тому ми вирішили подовжити новорічну акцію, щоб усі охочі встигли скористатися нашою святковою пропозицією.

Відкрийте в Новому році нові перспективи для себе, своїх друзів і колег з платформою LEX! Більше можливостей отримають не лише нові користувачи, але й наші постійні клієнти. Адже напередодні свят ми додали новий функціонал платформи – перевірку контрагентів. Відтепер Ви завжди знатимете все, що потрібно про людей і компанії, з якими співпрацюєте!

На 2022 рік команда ActiveLex планує ще більше оновлень, які зроблять наші продукти, швидшими, досконалішими та кориснішими для Вас!
Тож скористатайтеся нашою акційною пропозицією, дію якої ми продовжили до 14 січня:

Придбавши ліцензію на LEX на 12, 18 або 24 місяці, Ви отримаєте у подарунок ще 1 рік користування платформою, який можна оформити не лише на себе, а й на помічника, або колегу! Старт ліцензії Ви можете відкласти до потрібної дати.

Ви також маєте можливість придбати юридичну літературу за найнижчими цінами в нашому онлайн-магазині юридичної літератури LexMart. Розрахуватися за покупку можна карткою програми єПідтримка. Витратіть 1000 грн на нашому новорічному розпродажі та зробіть святкові подарунки собі або колегам!

Команда ActiveLex вітає Вас зі святами і бажає підкорення нових вершин у 2022 році!

Поширити: